Cihazımın Hack'lendiğinden Şüpheleniyorum

hanifiking21

Katılımcı Üye
17 Mar 2021
523
119
bilmesende olur
knk interten indirimsen buyk ihtimle hacklemisin ama hinde vurus programı indir
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bİr turke imkansız de sonra otur izle

Soulfly28192!sl?

Katılımcı Üye
20 Eyl 2021
408
122
24
Everywhere
bi virüs taraması yapmanı tavsiye ederim
m9rcvr_0.png

Krypthon

Katılımcı Üye
21 Ağu 2021
795
752
Tien-Şan
Reisi kızdırmayalım. Bende ilk başlarda böyle konular açıyodum. Ama maalesef hâlâ yeni üye konumundayım. Derslerimden dolayı bi aktifliğim yok. Sanırım yaklaşık 3 yıldır üyeyim😔
İnsanlar elbette soru soracak şüphelendikleri konu hakkında bilgi alacaklar fakat çokta abartmamak gerekiyor Dİğer konularında konum işareti gözüyor hackmidir vs gibi telefondaki herşeyi yada cihazdaki herşeyi bir hack sanmak yanlıştır demiş olduğum gibi bilgi almak tabiki en doğal hakkı ama her konuyu da hacklendim mi hack midir ? diye açarsa insanların yaklaşımı da yardım amaçlı olmaz çünkü sürekli aynı şeyleri yaptığı için troll olarak anlaşılabilir. Umarım okulunu derslerini başarılı bir şekilde tamamlayım TurkHackTeam bünyesi altında bir tim veya gruplarda görürüz iyi günler dilerim.

Reaper27

Üye
15 Ağu 2019
62
30
Cehennem :)
İnsanlar elbette soru soracak şüphelendikleri konu hakkında bilgi alacaklar fakat çokta abartmamak gerekiyor Dİğer konularında konum işareti gözüyor hackmidir vs gibi telefondaki herşeyi yada cihazdaki herşeyi bir hack sanmak yanlıştır demiş olduğum gibi bilgi almak tabiki en doğal hakkı ama her konuyu da hacklendim mi hack midir ? diye açarsa insanların yaklaşımı da yardım amaçlı olmaz çünkü sürekli aynı şeyleri yaptığı için troll olarak anlaşılabilir. Umarım okulunu derslerini başarılı bir şekilde tamamlayım TurkHackTeam bünyesi altında bir tim veya gruplarda görürüz iyi günler dilerim.
Dediğini çok iyi anlıyorum kendimden dolayı. Zamanında 2 konum çöpe gönderilmişti :D İnşallah şu yks yi bu sene atlatıp bi tarafımı da hacking e yönlendirmeyi düşünüyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.