Çikma teklifi

megatekan

Yeni üye
12 Şub 2016
47
0
Nereden nasıl başlıyıcağımı bilmiyorum bunları söyliyecek kadar cesaretim nerden geldi onu hiç bilmiyorum ama soylemeliyim yoksa asla kendimi ifade edemicem .
Hayat çok garip dimi, darbe üstüne darbe yiyosun tam Gaza Gelmiş bidaha asla aynı hatayı yapmam kimseye güvenmem diyosun fakat ummadık birisi çıkıyo karşına ve sadece bikaç gün içinde hayatın oluveriyor, sadece onunla konuşmak, onu incitmemek, ona kopması güç bi bağ ile bağlanıp asla kopmamak, kopamamak istiyosun... burda gizli öznem sen oluyosun* dilim tutuluyor, sadece gülümseyip ölümüne saçmalamaya başlıyorum sanki seni yıllardır tanıyomuşçasına, herkesten, herşeyden, aldığı nefesten dahi kıskanıyorym işte
Sen benim heyecanım , yeni bi rengim , kıskandığım , özlediğim ve tek gerçeğim olur musun ?
Ben yatıyorum diyip sana uzun yazılar , şiirler yazmak istiyorum kabul mü ? Beni kıskanmanı istiyorum. Moralin bozuk olsun mesela ben onu düzeltmeye çalışıyım düzeltemezsem birlikte ağlıyalım olur mu ?
Komik bi şey görelim mesela birlikte çığlık atarak gülelim , ya da sen gül ben seni izliyim ?
Ya da bağırsam durduk yere ''BEN BU KIZI SEVİYORUM !'' diye sence nası fikir ? Ben seninle konuştuğum an zaman duruyor , kendimi unutuyorum , dünyayı unutuyorum .
Mutsuz anlarımda seni düşünuyorum sen varsan hüzün* o an yok olucak bundan eminim* . yemek yerken , su içerken , uyurken ve uykusuzken . Başım ağrıyorken , içim ağlıyorken , müzik dinliyorken , endişeli ya da memnunken .
Gözlerine bakıp seni ne kadar çok sevdiğimi söylemek istiyorum , yanımda olmanı istiyorum , ve bir gün
Elinden tutup her şeyi unutmak istiyorum . Aklımda sadece sen ol senden başka hiç bir şey düşünemiyorum , sadece sana aşık olduğumu düşünmek ve bilmek istiyorum .
Sana sarıldığımda dünyanın en mutlu insanı olmak istiyorum , sen tam gülerken gülüşünü öpücüğümle tamamlamak ne kadar güzel olurdu* Sen sadece benim yanımda ol diğer hiç bir şey umurumda da değil .
Sen varsan sıkılmam ki zaten.. dokunmadan seni sevmeyi ogrettigin icin sana minnettarım iyiki girdin hayatıma iyiki tanımışım seni, ben seninle saatlerce sıkılmadan konuşmak ve bir gün boyle malca fotoğraflar çekinmek istiyorum yanındayken seninle ilgilenmedigim icin gelen triple ve ayni sebepten dolayı gelen sinirle tokatini yemek istiyorum belki inan veya inanma ben sana çok fena aşık oldum
beraber üzülebileceğim beraber hayaller kurup kurduğumuz hayaller için dua ediceğim kişi olmanı istiyorum .
Benim sabah uykum olmanı istiyorum . Bana ait olmanı istiyorum...
Beraber hayaller kurabiceğim , her zaman yanımda hissedebileceğim , her zaman sevebileceğim , Mutluluğumun sebebi , gülüşlerimin sahibi , her zaman kıskandığım ve beraber mutlu olacağım* kişi, sonum gelmeden sonsuzlugum olurmusun.?Sizce nasil?

hachiman

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,362
1
metnin bence güzel olmuş hayal etmeye çalışınca insanın içi rahatlıyor :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.