Çılgın Türk 3 - Tanıtım Konusu (Dinamik,Botnet,Tamamen Otomatik SQL İnjection,...)

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Red çılgın Türk 2 de pek yardimci olamadım grafik alanında ama söz 3 de sana yardimci olucam baya sağlam bir şey olucak gibi ellerine sağlık şimdiden :)

RedHour

Kıdemli Üye
22 Eki 2012
4,097
2
Sivas
Red çılgın Türk 2 de pek yardimci olamadım grafik alanında ama söz 3 de sana yardimci olucam baya sağlam bir şey olucak gibi ellerine sağlık şimdiden :)

Sensiz proje mi olur ya :) bu sefer baştan sona yardım ediceksin :)

--

wep CT = Cılgın Türk bi dakika ÇT Olması lazımdı :/

Falcone

Katılımcı Üye
10 Eyl 2015
689
0
ct nedir :trl

ula
ula h
ula ha
ula har
ula harb
ula harbi
ula harbi f
ula harbi fi
ula harbi fiş
ula harbi fişe
ula harbi fişeq
ula harbi fişeqs
ula harbi fişeqsi
ula harbi fişeqsin
ula harbi fişeqsin h
ula harbi fişeqsin ha
ula harbi fişeqsin haa
ula harbi fişeqsin ha
ula harbi fişeqsin h
ula harbi fişeqsin
ula harbi fişeqsi
ula harbi fişeqs
ula harbi fişeq
ula harbi fişe
ula harbi fiş
ula harbi fi
ula harbi f
ula harbi
ula harb
ula har
ula ha
ula h
ula

υℓα нαявι ƒιşєкѕιη нα

1071malazgirt

Uzman üye
26 Haz 2015
1,781
8
Trafo
Valla hocam vb ile bur yere varamazsın diyenlere cevap niteliğinde bu Çılgın Türk. En sevdiğim yanı ise isminin Türkçe olması. Crazy diye başlamaması insanlara örnek olsun.

RedHour

Kıdemli Üye
22 Eki 2012
4,097
2
Sivas
Valla hocam vb ile bur yere varamazsın diyenlere cevap niteliğinde bu Çılgın Türk. En sevdiğim yanı ise isminin Türkçe olması. Crazy diye başlamaması insanlara örnek olsun.

Eyvallah :) aslında bir ara ar-ge kurallarında program isimlerinin Türkçe olmalı diye bir kural koymuştum fakat bir çok program ingilizce olunca pek bir anlamı kalmadı o yüzden tekrar kaldırmak zorunda kaldım

1071malazgirt

Uzman üye
26 Haz 2015
1,781
8
Trafo
Eyvallah :) aslında bir ara ar-ge kurallarında program isimlerinin Türkçe olmalı diye bir kural koymuştum fakat bir çok program ingilizce olunca pek bir anlamı kalmadı o yüzden tekrar kaldırmak zorunda kaldım

"Gün gelecek eskisi gibi Türk ismini duyunca herkes titreyecek" sözünü gerçekleştirmek için bir savaşa girmeliyiz. Ve o savaş günümüzde dil ile oluyor. Bir yerden başlamak gerek bence.

Wep

Kıdemli Üye
28 Ocak 2015
4,412
8
İstanbul

En güzel dil Türkçe bize başka dil gece bize. Türkçe olması gerekli programların takılsın takılmasın önemli değil

kankiym10

Yeni üye
1 Haz 2013
5
0
Ellerinize sağlık. Merakla bekliyorum. Fakat şu eleştiriyide yapma ihtiyacı duyuyorum.

Artık Microsoft un dillerinden uzaklaşıp Python ve benzeri programlama dilleri üzerinde yoğunlaşılması gerektiğini düşünüyorum. Uzaklaşmaktan kastım, yanına 2./3. Prog. Dilleri üzerinde profesyonelleşmek. (Benim için uzaklaşmak kelimenin tam manasıyla. Microsoft'un oluşturduğu Prog. Dillerin yazılım dünyasını kısırlaştırdığını düşünüyorum. Fakat bu benim kişisel düşüncem. Bu alanda ilerleyen insanları kesinlikle küçümsemiyor, hor görmüyorum.)

Merakla bekliyorum. Umarım ileride sizlere destek verebilirim. Kolay gelsin, başarılar.

\WoRTeX-CoSMoS/

Kıdemli Üye
27 Eki 2009
2,654
1
Gene mantıksal olarak Türk'ün gücünü göstermek için programa 2 dil seçeneği sunmak daha iyi olur. :)
Anlasınlar bizlerin de boş kutu olmadığımızı ;)
Turkojan 4 nasıl Brezilya ve Portekiz'de ilgi gördüyse bu da yayılır umarım :)

RedHour

Kıdemli Üye
22 Eki 2012
4,097
2
Sivas
ŞUANA KADAR YAPILAN YENİLİKLER - BİLGİNLENDİRME

Net Framework desteği 6.0'ya yükseltildi.
Üst Düzey yetki ile çalışacak.
Yeni projede baştan tasarlandı.
Multithread kullanılacak.
Modül sistemi eklendi.
Giriş için modüller eklendi.
İnternetsiz kullanılabilmeniz için modüller.

---

Modül sistemi hakkında detaylı bilgi yakında verilecektir.

SeYRaNi!

Katılımcı Üye
11 Ara 2015
644
0
Bende tam bu arsivi bekliyordum Yazilimda emegi gecen herkese tesekkurler zaman gecmiyor ayin 1 ine kadar 😂

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.