ÇİN ASKERLERİ BÖYLE YETİŞİYOR x.

_EReNCaN65

Adanmış Üye
19 Eyl 2008
6,402
2
VAN
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg

22.jpg

23.jpg

24.jpg

61macit61

Yeni üye
8 Ara 2008
18
0
dostum bir bordo berelinin 200 amerikan askerine eşit olduğunu ve bordoberelilerin eniyi kara ordusu olduğunu duymadınmı hala biz çinliler gösteriyon biraz etrafına bak

_EReNCaN65

Adanmış Üye
19 Eyl 2008
6,402
2
VAN
KArdes O DEdigin BorDo Berelileri Her Kes Taniyo ETRafima Bakiyorum Merak Etme Sen Bu Sayfada Her Konu verilir Görmedinse Bak Gördün Örendin AnLadin Anlamasan aNLaTim ..:)

SalemCounter

Yeni üye
26 Tem 2008
5
0
KArdes O DEdigin BorDo Berelileri Her Kes Taniyo ETRafima Bakiyorum Merak Etme Sen Bu Sayfada Her Konu verilir Görmedinse Bak Gördün Örendin AnLadin Anlamasan aNLaTim ..:)

sen kimsinde Türk ordusuna dil uzatabiliyorsun şerefsiz
akıllı ol akıllı paylaşım yap

Moderatör tarafında düzenlendi:

segament

Yeni üye
5 Ocak 2009
3
0
arkadaşım sen yunanmısın yoksa başka ülkedenmi bende askerlik yaptım anlaşılan askerliği istemeyerek yapmışın ve bu yüzden baya zorlanmışın atalarımız bu vatanı gerktiği nde silahsız süngülerle savaşarak kurtardı hiç bir silah yokturki iman gücünün önüne geçebilsin sen askerden yenigelmişin belli önce vatanını sev sonra tekrar düşün

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
30
(nowhere) in
onlar isterse doğdukları gıbı baslasınlar bızım gıbı olamazlar:D bizim atalarımızdan kalma yeteneklerımız var yaw bunlar olsa olsa 2. olur.. yani ana tema assağıda;

SAMPİYON BELLI 2. KIM?????

PaS_hA

Uzman üye
13 Ara 2008
1,474
0
C:\WINDOWS\system32\*.*
abi tartışmaya gerek yok çinliler her zaman tarih boyunca disiplinli oldular fakat bizde öyle bu güne kadar tarih boyunca hep var olan 3-4 ırk var ve bunların hiç bir zaman da yok olmayacağı kesin

ferkontu

Katılımcı Üye
24 Kas 2008
794
0
TüRKüN aNa YuRDuNDaN
herkez türk askerini türk ordusunu çok övüyor ama emin olun hiçbir b..kumuz yok elimizde ne taktik olarak biliyoruz ne de stratejik olarak düşünüyoruz türk ordusunun sadece adı kaldı piyasada bende askerlik yaptım ve gördüm disiplin diyorlar insanı askerlikten soğutuyorlar hiç kusura bakmayın arkadaşlar benim düşüncelerim bunlar

ayrıca sana da katılıyorum arkadaşım

demek ki boşuna askerlir yapmışsın neden ben askere gidenlerden bunu duymuyorum. yine galiba forum da okumuştum bordo bereliler bi kaç istisna özel görevlerde hep birinci geliyormuş.

zUbE

Üye
5 Ocak 2009
87
0
geldik nereye gidiyoruz?
Yaf en iyi karaordusu turk ordusu .Ovup yere goge sıgdıramadıkları teknolojıyle yatıp kalkan amerıkan ordusu ırakta telef oldu turkler oylemı allah askına.Resimler etkıleyıcı tmm ama ıs kursun atarken degıl kursun yerken bellı olur.Imansızda ancak bı aptal kursuna gozsunu acar.

emine42

Yeni üye
2 Ocak 2009
16
0
bence atalarımız bizden daha iyiydi bizde ne var kendi ürettiğimiz bi tane savaş uçağı modeli söyler misiniz nükleer santralimiz mi var ya da en iyi silahlar biz de mi biz sadece övünmeyi biliriz biz türküz çok zekiyiz bizdeki akıl kimsede yok sonuç taklit taklit..tamam zeki olabiliriz zaten dünya da türk hint ve paki beyninden başkası çalışmaz ama üçüne de bakarsak beyin göçü nereye amerika neden peki düşündük mü ? biz çalışmıyoruz okumuyoruz yılda ne kadar ne okuyoruz ? tembeliz ve askere sadece erkekler değil kadınlarda alınmalı eğitilmeli .. diye düşünüyorum

city41

Üye
13 Ara 2008
198
0
keşke bizim anlı şanlı TÜRK ASKERLERİMİZİN eğitimlerindende bikaç kare qörebilsek:) paylaşımın için saol emeğine sağlık paşam:):)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.