cinler film çeviriyo galiba

semih4545

Üye
12 Mar 2016
215
0
merhaba bu olay kek olayından 2 yıl once olmuştu galiba ve bunuda paylaşmaya karar verdim hikayeye geçelim

ben daha çok küçüktüm annemle babamın yanında yatıyodum ve saat 4-5 gibi uyandım sesler duymaya başladım sanki polat alemdar çatışıyodu odada yavaşça hafiçe arkama baktım duvarda bi parıltı vardı dikdörtgen gibiydi fazla bakamadım hala sesler geliyodu ve 5-10 dk sora ezan okundu ve sesler kesildi sizce ne oldu filmciliğemi başladı bunlar ?

Turkhavakuvvetleri

Uzman üye
21 Şub 2016
1,356
0
String;
kardeşim kusura bakma ama ben 1 yıl bu tür şeylerle araştırma yaptım cinler oyle kendini belli etmez hayvan kılığına girerler en çok ta yılan ve surungen

korsheytan

Üye
17 Eki 2014
240
0
Bilinç altını etkilemiş olmalı.Çocukların bilinçaltı bizimkinlere göre daha karmaşık Örneğin; Korku filmi izlendiğinde karanlıktan korkmak gibi birşey bu ,bilinçaltlarına çabuk işliyor.

hc418

Üye
1 Nis 2016
207
0
Aslında birçok kişi diyor ki onları insan gözleri görebilir. Araştırdım gerçekten'de görebiliriz ancak bu öyle bir görüş değil yani. 1 kere göreyim'de sonradan başka görmeyeyim gibi dava yok ortada. Sana görünen şey gerçekten bir cin olsaydı onları görebilecek ve duyabilecek bir tasvire erişirsin.

Benim görüşüme göre böyle bir durumla karşılaşmış olma olasılığın çok düşük. Duyduğun konusunda haklıda olabilirsin ama her duyduğun cin değildir unutma.

talyus

Kıdemli Üye
5 Ağu 2007
2,163
3
Diye Sorma
cocuk cok korkuyorsa yaninda butur seyler konusuluyorsa musallat olurlar korkan kisiye cok gelirler sekle girme meselesine gelince siyah renkli kedi kopek keci ve yilan sekline girdikleri cokca gorulmustur korkan kisler ayetel kursiyi 3 defa okusun her okuyusta hifz ayetine gelince 3 defa veya 7 defa tekrarlasin Vela yeuduhu,,,,

semih4545

Üye
12 Mar 2016
215
0
yav ben cin gordum demiyom hafiften arkama baktğımda sanki duvarda bi parıltı vardı dikdörtgen gibi ama tam göremedim Excali1905 ben cin görmüş olsam galiba sokakta yaşıyo olurdum :D kalabalık yerlerde :D

Priv

Üye
13 Mar 2016
192
0
Cinleri Göremezsin.

Rüya Tefsirleri |

Rüyanızı Yazın

Rüya Tefsirleri E Harfi ile Başlayan RüyalarRüyada Ezan Sesi İle Uyanmak
Rüyada Ezan Sesi İle Uyanmak

Işık R. (Yaş : 65) Kırıkkale / Kırıkkale den Sordu. Hayırlı günler aradığım bütün rüya tabirleri sitenizde var. Rüyada Ezan Sesi İle Uyanmak neye işaret eder tabirini yaparmısınız ?

Rüyada Ezan Sesi İle Uyanmak, Farklı bir açıdan bakan rüya yorumcuları şöyle derler ki: Bu zorluklarla mücadele ederek özlediği beceriye, sıkıntılara göğüs gererek ümit ettiği iyiliğe, yenilgiden sonra kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata, umudunu yitirdikten sonra elde ettiği varlığa yorulmaktadır

Rüyada Ezan Sesi İle Uyanmak yorumu, Geniş bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya uzun bir bekleyişin sonunda kazandığı servete, hatalarının ardından elde ettiği az olan kazancının artacağına, zorluklara göğüs gererek hak ettiği servete, başarısızlıktan sonra umduğu beceriye yorulmaktadır
Rüyada Ezan Sesi İle Uyanmak tabiri, Kametin yeri ve şekli ile ilgili tabir ezanın aynısıdır

Bilinen bir yerede ezan sesi duymak hacca gitmeye, Minarede ezan okumak insanları kulluğa çağırmaya, muradına ermeye, Yatakta ezan okumak ev halkını horlamaya, Evi önünde yahut sahrada ezan okumak ecelin yaklaşmasına, Evin herhangi bir yerinde ezan okumaak aileden yahut akrabadan birinin vefatına, Komşunun çatısında ezan okumak ona suizanda bulunmaya, Kamuya ait bir binanın önünde ezan okumak yönetimdekileri hakka çağırmaya, Çarşı ve pazarda ezan okumak iflas etmeye yahut oradan birinin ölmesine, Çukurda ezan okumak nifaka, Dağ başında ezan okumak yüksek bir makamda bulunan kimse hakkında güzel tanıklıkta bulunmaya yahut yüce ve saygın bir makama gelmeye, Hayvan üzerinde ve her çeşit vasıtanın üzerinde ezan okumak yolculuğa ve işlerin kolay bir seyir izlemesine, Uygun olmayan yerde ezan okumak bir ayıba, Ezan; doğru söze, hayırlı işe merak edilen şeye, Kadının ezan okuması bid'at işlemeye, o yeri cahil kimselerin istila etmesine; küçük çocuğun ezan okuması işlerin ehil olmayanların eline geçmesine, Ezan haber ve açıklamaya; hacc zamanında izan okuduğunu görmek hacca gitmeye, Ezan okunup namaz kılındığını görmek kişi ve toplum için hayra; okunan ezana icabet edilmediğini görmek ora insanlarının nefislerine zulmederek kendilerine yazık etmelerine; Namaz için kamet getirmek maksadın hasıl olmasına, sıkıntıda olanın bundan kurtulmasına, sözünü yerine getirmeye delalet eder

Ezan sesi duymak, başarı sağlık ve mutluk anlamındadır

Bunlarla birlikte ticari zarara, hilekar akrabaya, sıkıntılı hayata, üzüntüden sıyrılamamaya, korkulanın gerçekleşmesine delalettir

MiraTekTon

Yeni üye
18 Nis 2016
49
0
10 yaşlarında ben gece uyanırdım iki tane kocaman dev kavga ederdi ben başka odaya kaçar geri gelirdim ikiside yok ama rüya değil hatta mutfağa gidip elma yedim.

Cympries

Üye
24 Nis 2016
140
0
kardeşim kusura bakma ama ben 1 yıl bu tür şeylerle araştırma yaptım cinler oyle kendini belli etmez hayvan kılığına girerler en çok ta yılan ve surungen

Sevgili kardeşim, 99 cin kabilesinden yanlış hatırlamıyorsam sadece 2 kabile kılık değiştirebilmektedir. Diğer geri kalan kabilelere mensup cinlerin çoğu kedi, köpek vb. tarzı kılıklardadırlar.

TRxxKORSAN

Üye
25 Nis 2016
52
0
Şanlıurfa
merhaba bu olay kek olayından 2 yıl once olmuştu galiba ve bunuda paylaşmaya karar verdim hikayeye geçelim

ben daha çok küçüktüm annemle babamın yanında yatıyodum ve saat 4-5 gibi uyandım sesler duymaya başladım sanki polat alemdar çatışıyodu odada yavaşça hafiçe arkama baktım duvarda bi parıltı vardı dikdörtgen gibiydi fazla bakamadım hala sesler geliyodu ve 5-10 dk sora ezan okundu ve sesler kesildi sizce ne oldu filmciliğemi başladı bunlar ?
Bence kurcalama onları kardes .. Bilinc altının sana oynadıgı oyundur . araştırmak insanı dinden bile çıkartabiilir diye düsünüyorum ..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.