çinlilere DARBE! Durmak Yok Vuzu!Luz

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
cinlilerde artık Turklere karsı saldırı yapmaya baslamıs . hem onların yaptıgı saldırılar daha zarar verıcı . ddos saldırılarını arttırmıslar hatta sıtratejı oyunu olan bır oyuna saldırı gerceklestı . oyun acayıp derecede kastı ve oyun 1 gun ara ıle kapandı sanırım db lerınde sorun yasadılar .
pekı bu ısı bılenler nıye sadece ıss acıgını kullanarak ana sayfayı degıstırıyorlar .sıte sahıplerı tesekkur etmıstır acıklarını gosterdıgı ıcın . sanırım bızım sayemızde acıgı olan sıte kalmamıstır. bu ısı bılen arkadasların daha buyuk ısler yapması lazım . bu konuda Çinliler bos durmuyor . okumus oldugum habere gore durum bu haberı saglam bı yerde okudum . sanırım gereken yapılır

ccx20

Yeni üye
13 Tem 2009
12
0
cinlilerde artık Turklere karsı saldırı yapmaya baslamıs . hem onların yaptıgı saldırılar daha zarar verıcı . ddos saldırılarını arttırmıslar hatta sıtratejı oyunu olan bır oyuna saldırı gerceklestı . oyun acayıp derecede kastı ve oyun 1 gun ara ıle kapandı sanırım db lerınde sorun yasadılar .
pekı bu ısı bılenler nıye sadece ıss acıgını kullanarak ana sayfayı degıstırıyorlar .sıte sahıplerı tesekkur etmıstır acıklarını gosterdıgı ıcın . sanırım bızım sayemızde acıgı olan sıte kalmamıstır. bu ısı bılen arkadasların daha buyuk ısler yapması lazım . bu konuda Çinliler bos durmuyor . okumus oldugum habere gore durum bu haberı saglam bı yerde okudum . sanırım gereken yapılır

onlarin saldirilari ddos saldirisi 1 gün site kapanir ne olacak sanki bu ddos saldirisi cok büyük bi saldiri gibi herkes büyütüyor turklerin saldirisi domain Hack oluyor ddost saldirisi haha

mem-53

Üye
22 Haz 2009
157
0
Arkadaşım Sende Problem Felan Yok Değil Mi?, ISS Artık Bitti :D, Yeni Konularıma Bak Diyorum Eski Konu Uzatmayalım Diyorum

İSS bitti evet :D ama sende yenı konularında nasıl hackledıgını anlatmıyorsunuz kı nasıl anlayalım sadece sıgnaturunde sıteyı hackledım yazısı var ama nasıl hacklenır yok :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.