Clash Of Clans Gem Hilesi

ExpertProf

Uzman üye
15 Nis 2014
1,533
1
about:blank
S.a Beyler İlk Önce Belirtmek İsterim Bu Hile SuperCell serveri haricidir.
Şimdi hilenin açıklaması şöyle Private server dediğimiz özel serverdir.
Bu işlemi anlatıcam ama ios veya android telefonumuzun rootlu veya jailbreaklı olması gerekiyor.(İlk konum eksik veya hatam varsa affedin)

Beyler hilenin özelliği 999999 gemdir.(kendim denedim sorunsuz çalışıyor)

İlk aşama Ultrapowa Clash Server sitesinden uygulamayı indiriyoruz.

İkinci aşama Ultrapower Server Tool u çalıştırıyoruz.

Üçüncü Aşama bilgisayardan başlangıcı açıyoruz ve şunu aratıyoruz''command'İ bunu açıp ipconfig yazıyoruz orda yazan IPv4 te yazan adresi aklımızda tutuyoruz.(hemen sonra telefonda ihtiyacımız olucak )

Dördüncü Aşama Telefona jailbreak ile indirdiğimiz Ifile'ı Açıyoruz.
Sırasıyla etc/host ve orda hostlara şunu ekliyoruz''bilgisayarınızda bulduğunuz ip adresi ve boşluk game.clashofclans.com

Beşinci aşama ise Clash of Clansa girip tadını çıkarıyoruz.(yeni oyun başlıyo o hostu sildiğinizde ise eski haline döner).(oyuna girmeden önce bilgisayardan ultrapower server tool u her defasında başlatıp açık tutun bide önemli olarak bütün virüs programlarını kapatın...)

Ultrapowa - Clash Of Clans Server Tool - (iOS Tutorial) #GET EVERYTHING - YouTube beyler bu benim kendi hilem değil internette araştırınca bazı yerler parayla satıyor bende paylaşıyım dedim.

Android de ise yapmanız gereken ios harici bi tek şu ek var
Ifile yerine host editor ve Root browser var ikisini indirince Host editorde + tuşuna basıp aynı şekilde ipv4 ümüzü ve gamea.clashofclans.com u yazıp ekliyoruz hepsi bu kadar...

Ultrapowa/Project P.E.K.K.A Server + Ultimate Mod : ANDROID Tutorial (Clash Of Clans Server Tool) - YouTube bu android için videolu anlatım ama malesef ingilizce kusura bakmayın.

yapamayan arkadaşlara yardım edebilirim.

mma329

Uzman üye
23 Eki 2014
1,626
0
Başlayalım?
Trittis kardeşim indir pc ye vmware kur andorid 4.4 root at indir clash hileni yap google play hesabından tekrar indir hileli şekilde rootsuz telefonda oyna yani orda hileyi yap google play hesabıyla rootsuz tele indir :D hileli oluyo mantık kurdum deniyeceğim bu arada teşekkürler bir gun tht nin clashın hilesini bulcanı biliyordum :D

mucahit38

Yeni üye
8 Şub 2015
1
0
acil

S.a Beyler İlk Önce Belirtmek İsterim Bu Hile SuperCell serveri haricidir.
Şimdi hilenin açıklaması şöyle Private server dediğimiz özel serverdir.
Bu işlemi anlatıcam ama ios veya android telefonumuzun rootlu veya jailbreaklı olması gerekiyor.(İlk konum eksik veya hatam varsa affedin)

Beyler hilenin özelliği 999999 gemdir.(kendim denedim sorunsuz çalışıyor)

İlk aşama Ultrapowa Clash Server sitesinden uygulamayı indiriyoruz.

İkinci aşama Ultrapower Server Tool u çalıştırıyoruz.

Üçüncü Aşama bilgisayardan başlangıcı açıyoruz ve şunu aratıyoruz''command'İ bunu açıp ipconfig yazıyoruz orda yazan IPv4 te yazan adresi aklımızda tutuyoruz.(hemen sonra telefonda ihtiyacımız olucak )

Dördüncü Aşama Telefona jailbreak ile indirdiğimiz Ifile'ı Açıyoruz.
Sırasıyla etc/host ve orda hostlara şunu ekliyoruz''bilgisayarınızda bulduğunuz ip adresi ve boşluk game.clashofclans.com

Beşinci aşama ise Clash of Clansa girip tadını çıkarıyoruz.(yeni oyun başlıyo o hostu sildiğinizde ise eski haline döner).(oyuna girmeden önce bilgisayardan ultrapower server tool u her defasında başlatıp açık tutun bide önemli olarak bütün virüs programlarını kapatın...)

Ultrapowa - Clash Of Clans Server Tool - (iOS Tutorial) #GET EVERYTHING - YouTube beyler bu benim kendi hilem değil internette araştırınca bazı yerler parayla satıyor bende paylaşıyım dedim.

Android de ise yapmanız gereken ios harici bi tek şu ek var
Ifile yerine host editor ve Root browser var ikisini indirince Host editorde + tuşuna basıp aynı şekilde ipv4 ümüzü ve gamea.clashofclans.com u yazıp ekliyoruz hepsi bu kadar...

Ultrapowa/Project P.E.K.K.A Server + Ultimate Mod : ANDROID Tutorial (Clash Of Clans Server Tool) - YouTube bu android için videolu anlatım ama malesef ingilizce kusura bakmayın.

yapamayan arkadaşlara yardım edebilirim.

kardeş orjinal serverde işe yarıyormu yoksa pvpmi buda ?:RpS_blink:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.