cmd ile başka bir bilgisayar kontrol edilebilirmi ?

iLops

Yeni üye
22 Eyl 2021
21
2
23
internetde çok fazla cmd ile başka bilgisayarı kapatma v.b. şeyler var öyle bir şey olabilirmi ?

'Seth

Uzman üye
22 Haz 2019
1,457
7
786
root
Merhaba,
O dediğin olay uzak masaüstü aktif olan bilgisayarlarsa geçerli eğer varsa yapabilirsin

Varsa Tıkla

Samoyel

Üye
15 Mar 2018
78
6
internetde çok fazla cmd ile başka bilgisayarı kapatma v.b. şeyler var öyle bir şey olabilirmi ?
Evet python socket açıp subprocess ile komut çalıştırıyorum ben windows da yani python kodunu cmd den çalıştırınca oluyo ne farkı var. olmaz diyen arkadaşlar aydınlatın beni xd

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.