CMD " Sistem Belirtilen Yolu Bulamıyor " Hatası Nasıl Düzeltilir?

SignIn

Üye
6 Eki 2022
170
84
Tokyo

Ücretsiz ve derdine derman olacak kurslar
Yazılımcılar gibi kusursuz öğrenmene gerek yok;
Kodları istediğin gibi manupile edecek kadar öğrenebilirisin​

benimaro13

Üye
19 Eki 2023
191
23
benim eğitime ihtiyacım yok dayım bilgisayarcı bilgim var format atsam düzecek zaten kardeşimin bilgisayarı diye format atamıyorum eğitim bir yana anlattıgım gibi sorun düzeldi tek sıkıntı torshammer.py yazınca internet sayfasına atıyor bu soruna bir odaklan biliyorsundur sen ne ile açılsın seçeneğine internetexpoler seçtim dikkat ettiysen görseldeki fotoğraf internet sayfası.

OBT is HeRYerDe

Kıdemli Üye
11 Ara 2020
2,692
1,540
Saldırı Timleri Grup Komutanlığı
benim eğitime ihtiyacım yok dayım bilgisayarcı bilgim var format atsam düzecek zaten kardeşimin bilgisayarı diye format atamıyorum eğitim bir yana anlattıgım gibi sorun düzeldi tek sıkıntı torshammer.py yazınca internet sayfasına atıyor bu soruna bir odaklan biliyorsundur sen ne ile açılsın seçeneğine internetexpoler seçtim dikkat ettiysen görseldeki fotoğraf internet sayfası.

Dostum, Dosya ".py" Uzantılı Olduğu İçin Python İle Açman Gerek. Cmd'de Klasöre Gelmişsin Oraya Kadar Tamam Sonrasında "python torshammer.py" Yazacaksın.
Ayrıca Python Yüklü Olması Gerek Pc'ye, Değilse Buradan İndir Ve Tekrar Dene Dediklerimi.

benimaro13

Üye
19 Eki 2023
191
23
yok benim cihazda sıkıntı var ben yanlış tıkladım kurulumda sanırım belli yere kadar gelir sonra o sayfaya atıyor python yüklü zaten onla alakasız format atmam lazım gene ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ELİNİZE KOLUNUZA SAĞLIK EMEĞİNİZ VAR formattan sonra düzelir benim sorun ben format atmadan düzeltmeye çalıştım olmuyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.