CMD Sms Gönderme

Wolfpusu

Yeni üye
Eğer bir bilgisayara sahipsen kali linux kullanmanı öneririm. Bunu sanal makine olarak kurabilirsğn. Sms gönderme yönünden ifadeni tam anlamış değilim. Biraz daha açar mısın?
malum numaralara sms gonderme vs hazırladıgım giriş kodları ve tel erişimi icin olusturdugum virüs baglantılar gibi dusunelim.
artı olarak telefon numarası konumunu nasıl tespis ederim
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.