ÇOCUKLARA terörist KELİMESİNİ NEFRET ETTİRMEK GEREK

SkullSkaller

Yeni üye
2 Haz 2009
26
0
:diablo DİKKATİNİZİ ÇEKMEK İSTİYORUM !!!! :diablo
ÇOCUKLARA terörist KELİMESİNİ NEFRET ETTİRMEK GEREKİR İKEN DAHA ÇOK SEVDİRİYORUZ. BELKİ DE FARKINDA OLMADAN.
İNTERNET KAFELERE GİTTİĞİM ZAMAN GÖRDÜM Kİ ÇOCUKLAR COUNTER STRIKE OYNARKEN BİRBİRLERİNE YÖNELTTİĞİ BİR SORU DA ŞU.!
-SEN NESİN ?
-BEN teröristim
-TMM BEN DE COUNTER

BÖYLE OYUNLAR OLDUKÇA
BEN teröristim
BEN terörist OLUYORUM SEN COUNTER OL
BUNDAN SONRA BEN HEP terörist OLUCAM GİBİ CÜMLELER ARTAR ^^

- - - - - - - - - - - - - - - - - -
BU DA BENİM DÜŞÜNCEM, BENİM KONUYA YAKLAŞIMIM.
SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

1vatansever

Yeni üye
7 Haz 2009
2
0
Gerçekten haklısın kardeş. ben de buna çok şahit oldum
ya resmen
sen nesin
ben teröristim falan diolar birbirilerine.
Çok süper bir yaklaşım tebrik ediyorum

DeimoS 18

Kıdemli Üye
15 Nis 2007
3,088
3
Bursa
Benim kardeşim mafia oynuyo hep kendisini mafia zannetmeye başladı :)
ama ona herşeyi öğrettim benden dahada ülkücü :D

b0zkurt

Üye
23 Nis 2009
67
0
evet mesela cs oynuyoruz diyom çocuga sen nesin ? diyo olm beni bilmiyonmu her zaman terörüm terörü daha çok seviyom.
:S

nax61

Katılımcı Üye
12 Mar 2009
729
0
Trabzon
Evet bu tür oyunlar ve benzerleri çocuklara özenti yapıyor..Ve de çocuklar daha hiçbirşeyi bilmezken bazı kişiler çocuklara bizim bile bilmediğimiz kimbilir neleri söyleyerek onları kandırıyor ve beyinlerini yıkıyolar..yani sana katılıyorum SkullSkaller

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Oyun Olduğunu Çocuklarda anliyor ... Counterim Teröristim Demeyle Olunmuyor zaten oyun İnsanin iç yapisini bu kadar bozamaz ....

CaLLouS

Kıdemli Üye
30 Ocak 2009
3,025
0
Fazla yorum yapmak istemem ama ne bılım ordakı terörist tam bir eklenti gibi nasıl desem orda terörist ismi yerine mesela mitçi vs yazsaydı cocuklar ben mitçiyim felan derdi aslında oyunu yapanLarda Suc birnevi ama onLarda haklı terör-insan mücadelesi oyunlara konu olmuş durumda... ki bılıyorum orda ben terörüm diyen cocuklarımız gercek hayatta terörist görseler Türk bayragını ındıren askerimize
Kurşun sıkan birini görseler inanın bizden önce tetige baSarLar:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.