Codejock.Xtreme.Suite.Pro.ActiveX.v15.3.1 Codejok Ve OCX Paketi Full

NoaDaFFy

Katılımcı Üye
13 Nis 2014
449
0
Angara
Arkadaşlar Merhaba Yaptıgım Projeleri Codejock - Ocx Hataları Vermesinin Sebebi Sizdeki Ocx'in Sadece Ronda Ocx Paketi Mevcut Olmasıdır Codejock Setupunda Binlerce Ekstra Ocx Mevcut Bunlardan Biriside Yaptıgım Projelere Kullandıgım Skin İçin Netframeworklerdir Sizdede Bu Paket Olmadığı İçin Normal Olarak Herkes Hata Aldı Öncelikle Ronda Ocx'ide Paylascam Bu Konuya Codejock Yeni Oldugu İçin Öncelikle Rondayı Kurup Arkadasından Codejock Kurulumu Yapın.
Ronda ocx Paketi Kurulu Olanlar Direk Codejock Extreme Kurup Dünyadaki Bütün Ocxleri Elde Ebedebilir ;)

Extreme Suit Program Arayüzü:

ZDbD4Z.png

Ronda Ocx Program Arayüzü:
VVqVdn.png

İndirme Linki Extreme Suit Pack: İndir

İndirme Linki2 Ronda Ocx Pack:İndir

Son düzenleme:

NoaDaFFy

Katılımcı Üye
13 Nis 2014
449
0
Angara
Eyw Abicim Eksik Olma Özellikler Benim Projeler İçin Codejock Lazım Olcak Arkadaslar Herkes Simdiden İndirebilir :)

NoaDaFFy

Katılımcı Üye
13 Nis 2014
449
0
Angara
linke tıkladıktan sonra reklamı kapatıp 30 saniye bekleyinizz.
eyw dostum :)

bulbeni

Üye
6 Ağu 2015
60
0
Arkadaşlar darcommet'De oluşturduğumuz server için para karşılığında uzun ömürlü fud'lama yapabilenler bana ulaşsın.iyi çalışmalar...

rende_68

Katılımcı Üye
21 Ağu 2009
450
0
Miami
Arkadaşlar Merhaba Yaptıgım Projeleri Codejock - Ocx Hataları Vermesinin Sebebi Sizdeki Ocx'in Sadece Ronda Ocx Paketi Mevcut Olmasıdır Codejock Setupunda Binlerce Ekstra Ocx Mevcut Bunlardan Biriside Yaptıgım Projelere Kullandıgım Skin İçin Netframeworklerdir Sizdede Bu Paket Olmadığı İçin Normal Olarak Herkes Hata Aldı Öncelikle Ronda Ocx'ide Paylascam Bu Konuya Codejock Yeni Oldugu İçin Öncelikle Rondayı Kurup Arkadasından Codejock Kurulumu Yapın.
Ronda ocx Paketi Kurulu Olanlar Direk Codejock Extreme Kurup Dünyadaki Bütün Ocxleri Elde Ebedebilir ;)

ZDbD4Z.png

VVqVdn.png

Kardeşim şu siteyi çözemedim gitti adfly gibi falan değil bekliyorum gelimiyor deli oldum tıklıyorum gelmiyor. Rica etsem farklı bir link verir misin?

sonuazkaen

Yeni üye
31 Eki 2015
13
0
eline sağlık bro başarılarının devamını bizimle paylaşmanı bekliyoruz :RpS_thumbup::RpS_biggrin::RpS_biggrin:

Samir007

Katılımcı Üye
31 Ocak 2016
290
0

ZDbD4Z.png

VVqVdn.png

Kardesim linke tikliyorum bisey cikmiyor rica etsem Extreme Suit'in baska linkini verirmisin. Lutfen ozelden at sonra mesaj gelmiyor

NoaDaFFy

Katılımcı Üye
13 Nis 2014
449
0
Angara
aylardır girmiyordum öylesine bi bakım dedim tesadüf gördüm güncelledim kardesm sansın varmıs bu arada :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.