Çok Amaçlı Hacking Tool - Louise Bitish

Katliamgecesi32

Yeni üye
21 Haz 2021
1
0
23
  • merhaba herekse
  • pip install -r requirements.txt hocam bi türlü kuramadım hata veriyor yarıdmıcı olur musunuz ? no matchıng distribution found for platform hatası veriyor

CyrusMan

Katılımcı Üye
19 Tem 2021
290
112
Düşsüzler Apartmanı
Herkese Merhaba,

Bugün sizlere geliştirmiş olduğum çok amaçlı hacking tool'umdan bahsedeceğim.

Tool içerisinde 8 özellik bulunmaktadır;
  • NMAP​
  • SQLMAP​
  • WİRESHARK​
  • WORDLİST CREATER​
  • MAC CHANGER​
  • PENETRASYON TESTİ​
  • USER AGENT GENERATOR​
  • PORT SCANNER​

Tool'u İndirmek için;

git clone https://github.com/louise0357/louisebitish pip install -r requirements.txt python bitish.py

NOT: BU TOOL SADECE KALİ LİNUX İÇİN TEST EDİLMİŞTİR!
Not: Tool geliştirme aşamasındadır. Hatalar ve önerileriniz için bana ulaşabilirsiniz.

Eline sağlık

15 Mar 2022
85
21
Herkese Merhaba,

Bugün sizlere geliştirmiş olduğum çok amaçlı hacking tool'umdan bahsedeceğim.

Tool içerisinde 8 özellik bulunmaktadır;
  • NMAP​
  • SQLMAP​
  • WİRESHARK​
  • WORDLİST CREATER​
  • MAC CHANGER​
  • PENETRASYON TESTİ​
  • USER AGENT GENERATOR​
  • PORT SCANNER​

Tool'u İndirmek için;

git clone https://github.com/louise0357/louisebitish pip install -r requirements.txt python bitish.py

NOT: BU TOOL SADECE KALİ LİNUX İÇİN TEST EDİLMİŞTİR!
Not: Tool geliştirme aşamasındadır. Hatalar ve önerileriniz için bana ulaşabilirsiniz.

Eline sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.