Çoklu sanal bilgisayar açma

darklord01

Üye
18 Mar 2018
184
1
7
Arkadaşlar bugun bir video gördüm.
Adamlar 8gb rami olan 3.nesil i5 işlemcili bir bilgisayarda 35 adet sanal bilgisayar açmışlar.
Üstüne bide bunda knight online açmışlar ve oyun açıyorlar.
Benim bilgisayarım ryzen 5 3600x ve 16gb rami olan bir bilgisayarım var.
Fakat ben üst üste 4. sanal pcyi açarken daha kasmalar başlıyor.
Bu adamlar nasıl bu kadar düşük sistemli bilgisayarlarda bu kadar çok sanal pc açıp üstüne bide hepsinde oyun açıyorlar.
Ben oyun açmasın normal sanal pcler açılsın kafi.
Bir bilgisi olan varsa aktarırsa sevinirim.
Bu arada bunu yapanlar bu sistemi ticarete dökmüşler ücretli bir şekilde sistemi kuruyorlar.
Bu sitede cüzdan dostu bir çok insan var biliyorum ve buradan onlara sesleniyorum . HELP MEEE :D

LexonQ

Yeni üye
15 May 2022
38
20
Arkadaşlar bugun bir video gördüm.
Adamlar 8gb rami olan 3.nesil i5 işlemcili bir bilgisayarda 35 adet sanal bilgisayar açmışlar.
Üstüne bide bunda knight online açmışlar ve oyun açıyorlar.
Benim bilgisayarım ryzen 5 3600x ve 16gb rami olan bir bilgisayarım var.
Fakat ben üst üste 4. sanal pcyi açarken daha kasmalar başlıyor.
Bu adamlar nasıl bu kadar düşük sistemli bilgisayarlarda bu kadar çok sanal pc açıp üstüne bide hepsinde oyun açıyorlar.
Ben oyun açmasın normal sanal pcler açılsın kafi.
Bir bilgisi olan varsa aktarırsa sevinirim.
Bu arada bunu yapanlar bu sistemi ticarete dökmüşler ücretli bir şekilde sistemi kuruyorlar.
Bu sitede cüzdan dostu bir çok insan var biliyorum ve buradan onlara sesleniyorum . HELP MEEE :D
Sanal bilgisayarlara verilen ram seviyesi çok düşük olabilir, ya da sanal makine önceliklerini düşürmüşlerdir bilgisayar üzerinden. Bilemiyorum, ancak böyle bir şey yaparak sadece bilgisayarını yıpratırsın. Önermem.

darklord01

Üye
18 Mar 2018
184
1
7
Sanal bilgisayarlara verilen ram seviyesi çok düşük olabilir, ya da sanal makine önceliklerini düşürmüşlerdir bilgisayar üzerinden. Bilemiyorum, ancak böyle bir şey yaparak sadece bilgisayarını yıpratırsın. Önermem.
hocam öncelikle degerli cevabınız için teşekkür ederim. Hocam benim anlamadıgım adamın toplamda 8gb rami var ve 30-35 adet civarı sanal pc açmış. Oyun açtıgı için en kötü 512 mb ram verdi desek sanal pc başı toplamda 30 sanal pc 30*512mb= 15,360 yapıyor. Aklım bu kısmı almıyor. Bu kadar kötü bilgisayar ile nasıl bu kadar açıyorlar. Benim kullanım amacım oyun için olmıyacak. Chorome açsın yeter.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.