Com.nu reklam kaldırma

Mathers

Üye
25 Şub 2014
146
0
Sa arkadaşlar ben com.nu domainli site açtım, ama siteye her girişde karşıma popup reklam geliyordu onun için kodların arasındaki <body> </body>leri kaldırdım . şuan sorun yok ama bikaç sitede reklamları kaldırırsanız şikayet edilip banlanırsınız, tazminat felan yazıyor dogrumudur bu acaba

Mathers

Üye
25 Şub 2014
146
0
Bilemiyorum ama size com.nu aldığınız firma eklemişse kaldırmayın domain kapatılır.
Hacı her girdiğim konu her girdiğim sayfada dev kadar "Adobe Flash indirin!" popup'ı çıkıyor mecbur kaldırmak zorunda kaldım,yani solda sağda kücük reklamlar çıksa neyse de ekranı kaplayan reklam nedir:RpS_cursing: ayrıca close'a çıklayınca kapanmıyor da:RpS_cursing: biri şikayet etmediği sürece kapatılmaz değil mi?

holocoust28

Uzman üye
26 Tem 2013
1,170
0
Hacı her girdiğim konu her girdiğim sayfada dev kadar "Adobe Flash indirin!" popup'ı çıkıyor mecbur kaldırmak zorunda kaldım,yani solda sağda kücük reklamlar çıksa neyse de ekranı kaplayan reklam nedir:RpS_cursing: ayrıca close'a çıklayınca kapanmıyor da:RpS_cursing: biri şikayet etmediği sürece kapatılmaz değil mi?
yook kardeş olmuyor benimde com.nu lu bir ste vardı baya kulandık sorn olmadı şuanda Domain aldık .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.