Com.nu ya tema nasıl atılır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Reacker07

Üye
18 Ağu 2011
185
0
Erzurum
Arkadaslar video seklinde öğretebilecek bi arkadasımız var mı ? Com.nu veya ona benzer bi siteye nasıl forum teması felan atıcaz . Bu konuda bilgim yk admin paneli felan onları gösterirseniz sevinirim . Böyle anlatan bi videosu olan veya cekebilecek bi arkadasımız var mı ?

Elinize kolunuza sağlık ..

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
Arkadaslar video seklinde öğretebilecek bi arkadasımız var mı ? Com.nu veya ona benzer bi siteye nasıl forum teması felan atıcaz . Bu konuda bilgim yk admin paneli felan onları gösterirseniz sevinirim . Böyle anlatan bi videosu olan veya cekebilecek bi arkadasımız var mı ?

Elinize kolunuza sağlık ..

sitenin scriptisi ne mybb mi vbulletinmi

Reacker07

Üye
18 Ağu 2011
185
0
Erzurum
istedigin bir tamayı indircen ftp den resim dosyalarını falan atican sonra temanın bitane daha dosyası var onuda admin panelinden tema yükleden yüklicen sürüm uyumlulugunu soysayı isaretlicen

Ya tm mybb script i buluyorm bitane . Ftp den dosyalarıda atıyorm ama admin panelinde yapılacak işi nereden nasıl yapıldıgını bilmiyorm iste . o yzden yardım istiyodm . :/

Clasic

Üye
18 Ocak 2012
216
0
Forumu kurmadıysan ftpden kur öncelikle.

Sonra internetten bir tema bul, sürümüne uygun sonra admin panelinden temayı yükle ve temayı degistır bõlümünden temayı degistir.

Ftpyi falan bilmiyorsan eger msnden yardımcı olayım.

Reacker07

Üye
18 Ağu 2011
185
0
Erzurum
Forumu kurmadıysan ftpden kur öncelikle.

Sonra internetten bir tema bul, sürümüne uygun sonra admin panelinden temayı yükle ve temayı degistır bõlümünden temayı degistir.

Ftpyi falan bilmiyorsan eger msnden yardımcı olayım.

Classic komutanım cok iyi olurda ben istersen bastan bi daha anlataym. O siteden bi hesap acmıstım . filezillayı da ftp yi de biliorm ama admin panelinden felan temayı nasıl uygulayacagımı bilmiyorm . Mybb 2 sürümünden bi script indirmistim onun dosyalarınıda ftp de www klasörüne attım ama admin paneli nerede hangi dosyayı atıcam bi bilgim yk iste :(

|TurKs StrongLy|

Kıdemli Üye
26 Şub 2012
2,009
5
Script'ini www klasörünün içine atıcaksın ve sonra aşağıdaki adımları izle
-Klasöre attıktan sonra (hatasız bir şekilde) hangi script kullanıyorsan googleden Örnek olarak: MyBB Kurulumu diye arattır videolardan yapabilirsin olmazsa bana özelden ulaş teamla hallederim
-sonra temadan bahsettin her scprintin tema atılacağı dosya farklı olabilir ona atarsın ve yönetim panelinden şeçersin ve sayfanı yenileyince teman aktif olur

HAKOPS

Kıdemli Üye
11 Tem 2011
4,199
6
Izmir

Sesli güldüm.

/www içindeki igames klasörüne tema resimerini upload et. Sonra panelden temalar bölümüne gel. Temanın xml dosyasını upload et. Sonra işlem bitince tekrardan temalar bölümünden varsayılan yap.

Önereceğim tema sitesi : MyBB Tema - En Büyük MyBB Tema Sitesi

Sesli Gülmüş Hangi Scrip Kurduğunuz Yamamış.Benim Sitemdeki Scripti Öyle Kurdum.
Yönetimden Neden Atıldığını Anlamamıştım.Saol Anladım Şimdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.