Combomax

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Einsamen

Katılımcı Üye
31 Ağu 2009
496
0
MERHABA arkadaşlar

benim eski modem yandı =)
başka bi modem taktım bu modemde port açılmıyor belki aranızda kullanan veya bilen vardır diye bu konuyu açtım ?

modem markası
(...pikatel combomax...)

KarLux

Katılımcı Üye
21 Şub 2010
439
0
BEn biliyorum arkadaşım Akşam ResimLi bir şekilde Upload edip Sorununa elimden geldigince yardımcı olurum...

KarLux

Katılımcı Üye
21 Şub 2010
439
0
Valla Genel olarak Konuşmiyim ama Ben TTNET in verdigi Modemle memnundum Fakat YanLış yaptı bana :D
Yeni ve başka bir marka modem aldım
Örnek : İnternet Download Manager İle indirdigim Video Müzik Film vs... 7-8 Tane birden indirirken Sorunsuz Cok Kısa Sürede İndiriyordu..

Yeni Modem'im Ve Net Hızım Baya Bi Yavaşladı :S Şimdi 2 3 Film Video Vs...
Öncekilerde 5 dakkaysa şimdilerde 15 dakka :S

Ama Senin kini etkilermi bilemem...

KarLux

Katılımcı Üye
21 Şub 2010
439
0
MERHABA arkadaşlar

benim eski modem yandı =)
başka bi modem taktım bu modemde port açılmıyor belki aranızda kullanan veya bilen vardır diye bu konuyu açtım ?

modem markası

(...pikatel combomax...)

arkadaşım Göstermiş oldugum yöntemle Açabildinmi Port ? İşine yaradımı Bilgi vermemissinde sorayım dedim bi :S cevaplarsan sevinirim...

En azından yardımcı olmayerine eziyet olmiyayım :)

Einsamen

Katılımcı Üye
31 Ağu 2009
496
0
modem alacak ve ya kullanmayı düşünenler ((( airties ))) başkası yalan =)
ama airtiesin bi sürü modeli var. bizim için airties olsun da topraktan olsun =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.