Yazılım | Programlama Connect2.me PLUS Hack!

pslck

Yeni üye
27 May 2019
22
0
Arkadaşlar varmı böyle birşey ne var ne yok herşeyi denedim olmadı Lucky Patcher ilede birşey yapamadım. Yardımcı Olabilecek Olan varmı?

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Şuan için anlık atma hilesi mevcut. Galeriden gönderdiğiniz her görsel veya video; anlık olarak iletilmekte.. Plus üyelik için çok araştırma yaptım. Henüz yazılım olarak piyasaya bir şey sürülmemiş. Ancak bazı taktikler keşfettim. Yalnız android kullanıcıları faydalanabiliyor tabi.

Ayarlar > Hesaplar > ''Bu kısımda girmiş olduğunuz google hesaplarınızı kapatıyorsunuz.'' Ve yeni bir google hesabı açıyorsunuz. Daha sonra Connected2 me uygulamasında ki Plus kısmında 3 günlük deneme özelliğinden faydalanma aşamasına giriyorsunuz. Ödeme kısmı için bazen içerisinde bakiye olmayan İninal kartları işe yarayabiliyor. Misal ben faturasız hattayım, bakiyem eksilerde olmasına rağmen mobil ödeme seçeneği ile deneme Plus üyelik alabiliyorum. 3 gün sonunda üyeliği iptal ederek, yeni hesap kuruyor ve aynı işlemi tekrarlıyorum..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.