Counter Strike Bedava Panel Kurma İçeri

Splintex

Yeni üye
10 May 2013
19
0
Antalya
Arkadaşlar Size 2 Arkadaşımla beraber hazırladığım Panel kurmayı ve server açmayı anlattım umarım beğenirsini ( LÜTFEN EMEĞE SAYDI 25 KERE BAŞTAN BAŞLADIM :D )

Counter Strike Bedava Panel Alma 2013 - YouTube

LİNKLER : Amx Mod X : amxmodx-installer-1.8.1.exe (6,37 MB) - uploaded.net

Splintex Panel : http://turbobit.net/28m2di8j51z1.html

Addons : https://hotfile.com/dl/230141451/e695253/addons.rar.html

ARKADAŞLAR VİRÜS TOTAL'in SAYFASI AÇMADI O YÜZDEN PROGRAMLA TARATTIM BUYRUN :

9035Adsiz.png

+1 REP EMEĞE SAYGI ++GÜNCEL

Son düzenleme:

piedra01

Katılımcı Üye
22 Haz 2013
482
0
Mars
Kardeşim bende biliyorum ama kurdugum panele giremiyorum ::(

panele girmek için port açmak mı lazım ?

Splintex

Yeni üye
10 May 2013
19
0
Antalya
Arkadaşlar Linkler Açıklamada var ama çok istiyorsunuz burayada ekliyim bari :) Virüs Total Atıyorum

IROONOX

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
497
0
Windows 10
ping sorunu çözüldü. Görev yöneticisi(alt+ctrl+del)->hlds.exe sağ tık->öncelik ata-> YÜKSEK yapıyoruz çözülüyor.

klans

Katılımcı Üye
26 Tem 2013
303
0
Beyler portu 27015 yapin panelede girersinoz ve swye arkadaslarinizda girer

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.