Counter Strike Global Offensive Full - No-Steam Online + Türkçe Yama

Spoiledgerm

Yeni üye
29 Ağu 2015
21
0
Ne demek keşke sorununa bir çare bulabilsem :) bulursam zaten hemen haberdar edeceğim. Allah senden sizlerdende razı olsun karşılıksız zaman geçirmek için yaptığımız bu tür paylaşımlara yorum ve teşekkür ederek bizleri mutlu ediyorsunuz :)

Şimdi bu konuyla ilgili şöyle diyeyim
1.insanların maddi durumları kötü olabilir (gerçi oyun ucuz ama)
2.internetten alışveriş yapılmasına izin vermeyen aileler var
3.kişi eğer oyunu çok sevmiyorsa ve arasıra oynayacaksa oyuna para yatırmak yerine indirip oynamayı tercih edebilir (benim gibi)
4.non-steam server Türk pek yok ama yabancı serverlerde Türklerle karşılaşabilirsiniz (özellile no-steam securelilerde özellikle)

NOT: Bu arada bilgisayarım arazılandı o yüzden bu mesajı filan başka bilgisayardan yazıyorum.Bu bilgisayarda oldukça kasıyor ama elimden geldiğince yorumlara cevap vermeye çalışacağım ve bir süre oyun eklememe gibi bir durum olabilir.

Oldu teşekkürler girdim oynuyorum ellerinize yüreğinize sağlık

4 Eki 2015
135
0
İzmir
sildim antivürüs kapattım kurdum oldu :D

Böyle yapmanı ta en başta söylemiştim daha yeni mi yaptın? :D :mml neyse bu durumda oyun sorunsuz olduğu da tamamen teyit edilmiş oldu. Kullanıcı kaynaklı bir sorun olmuş. Bundan sonra sorun yaşayan olursa bu konudaki yorumlarda söylenenleri doğruca uygulasın. :) Fakat halen olmazsa yorum yazsın elimden geldiğince yardım ederim. İndiren herkese keyifli oyunlar;)

Spoiledgerm

Yeni üye
29 Ağu 2015
21
0
Böyle yapmanı ta en başta söylemiştim daha yeni mi yaptın? :D :mml neyse bu durumda oyun sorunsuz olduğu da tamamen teyit edilmiş oldu. Kullanıcı kaynaklı bir sorun olmuş. Bundan sonra sorun yaşayan olursa bu konudaki yorumlarda söylenenleri doğruca uygulasın. :) Fakat halen olmazsa yorum yazsın elimden geldiğince yardım ederim. İndiren herkese keyifli oyunlar;)

3 4 defa böyle yaptım bu sefer oldu ilginç :D bazen güvenlik duvarı kendiliğinden açılıyo ondan olabilir

sinp

Yeni üye
24 Ağu 2011
12
0
Hatay
oyunu kurdum girdim açılıyor hiçbi sorun yok türkçe yama olmadı mp iniyor inice deneyeceğim

4 Eki 2015
135
0
İzmir
Virüs total ekle tr yamayı indirdiğimizde direk siliyor.

Bilgisayarim bozuk suan mobilden giriyorum turkce yamayi webroot ile taratmistim virus yoktu. Daha sonra da kendim bilgisayarimdan webrootu sildim (karantinasi olmadigindan dolayi). Daha sonra avast premier antivirus u kurdum. Bu konuya yazmadim ama avast da virus bulmadi. Direk siliyor derken galiba googlenin zararli buldugunu kastediyorsunuz . Go oglenin indirenler kismindan kotu amacli dosyayi kurtar diyerek yamayi indirebilirsiniz. Bu arada turkce yamayi kuramayan arkadaslara bilgisayarim bozuk oldugu icin yardim edemiyorum. Ama bildigim kadariyla turkce yamanin nereye kurulacagi yaziyordu. Ama yinede yapamayan arkadaslar internette kisa bir arastirma yaparak cozume ulasabilirler. Bu arada yeni laptop alacagim birsure para biriktirecegim. Daha sonra forumu aktif olarak kullanacagim. Oyun paylasimkeri devam edecek ve sizlere yardim edebilecegim. Simdilik arasira eski bir pcden ve mobilden giriyorum.

trollos

Yeni üye
6 Tem 2015
4
0
Oyun online seçeneği varmı yani şöle crack olduğu için online girmiyomu çünkü genelde crackli oyunlarda online giremezsinde

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.