Counter Strike

TurkOtuken

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
306
0
DÜNYA'DAN
Beyler ben bir yerde counter-strike oynadım ve onu arıyorum ama kaç olduğunu bilmiyorum 1.5 deniliyor ama internetten indirdiğim 1.5 lerden biraz farklı
BİLGİLER
Counter-Strike'nin logosu yeşil nişan alma işareti var + şeklinde
Türkçe sesler
Türkçe yazılar
Menü de lan oyunu eğitim gibi şeyler var turuncu renkte
botlar var
istersen arkadaşlarınla oynanıyor
ama tanımadığın kişilerle oynayamıyosun yani arkadaşlarınla internet kafede oda kurarsın otnarsın ya o şekilde oynanıyor
eğer yanındaki arkadaşların olmazsa botlarla oynanıyor

Bunu bulabilir misiniz aslında verilen bilgileri google de arattığımda 1.5 1.0 olarak felan buluyorum ama aralarında farklar oluyor yani 1.0 da aynı 1.5 de ve ikiside benziyor sadece ikisi değil benim aradığıma 1.1 de benziyor bana daha da farklısı gerekli herhalde ya da daha farklı bir yerden indirilmişi gerekli
yani kilit nokta oyunun simgesi gören duyan vardır belki site linki verirseniz sevinirim
simgeyi tekrar yazayım : yeşil renkli dürbünlü silah ile nişan alma işaretli yani + diyebiliriz bu

TurkOtuken

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
306
0
DÜNYA'DAN
mod falan kullanmışlardır onda orjinali türkçe olan tek cs csgo oda sadece yazıları seslendirmesi değil

onu biliyorum dostum bende indirmek istiyorum dil felan önemli değil atarım bir yama hallederim ama oyunun içi oynanışı felan nedense bir farklı geliyor ben logosu o dediğim gibi yeşil olanı arıyorum 2 gündür google de ve google resimlerde araştırıyorum bulamadım belki şansa biri gezerken görmüştür diye konu açtım bekliyorum

'Börteçine

Kıdemli Moderatör
25 Şub 2016
7,602
773
onu biliyorum dostum bende indirmek istiyorum dil felan önemli değil atarım bir yama hallederim ama oyunun içi oynanışı felan nedense bir farklı geliyor ben logosu o dediğim gibi yeşil olanı arıyorum 2 gündür google de ve google resimlerde araştırıyorum bulamadım belki şansa biri gezerken görmüştür diye konu açtım bekliyorum

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ck_jRMMh3yQ[/ame] bu videoya bak bütün sürümleri var işine yarıyabilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.