Çöz Çözebilirsen :) | Phemis

anonuser23532

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,602
12
Bazı Kriptografi Yöntemlerini Kullanarak Bir Bul Beni Oyunu Yaptım.

Bulduğunuz Sonuçları Bana Pm (ÖM) Yolu İle Ulaştırın Ben Konuma Çözenler Diye Ulaştıracağım. :)

Çözenler :
Kod:
BackBox
bazr09
Mroot
Çözüm 2 Veya 3 Gün Sonra Bu Konuya Yazılacaktır Beklemede Kalın..

Sizi Başlatacak Olan Şey Bu :

İndir YARDIMCI txt

https://www.virustotal.com/#/file/e...1b1b8f29d3d36951b54ba73226fde06d119/detection

Başarılar..

Öncelikle Resmi İmage Steganography Şifreleme Yöntemini Kullanarak UnHide Etmemiz Gereklidir.
UnHide Ettiğimiz Zaman Resim Üzerisinde Twitter : Utkbss Yazdığını Görüyoruz Ve Kullanıcıya Gidiyoruz.
lggCFF.png

Oradaki Sabitli Tweet de Bize Bişeyler Anlatılmaya Çalışılıyor Fakat Görmüyoruz.
Twitter Steganography Adresine Gidip Decode Bölümüne Metni Yapıştıralım.
Ve Şifremizi sifre:123546786 Olarak Bulduk.

Son düzenleme:

anonuser23532

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,602
12
Eline sağlık...Kolay olmuş sanki :)

Tebrikler Fakat İllaki Bulamayanlar Olacaktır Onlara Yardım Amacı İle Yaptım :)

twitter kullanıcısı yok ?

Denedim Ve Bir Sorun Yoktu Nerede Hata Aldınız ?

resmin içindemi saklı

Evet.

buldum ama okuyamıyorum :)

Bir Şifreleme Yöntemi Kullanmanız Gerekli

Moderatör tarafında düzenlendi:

anonuser23532

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,602
12
Gerekli Yazı Konu Sahibi Tarafından Yazıldı Yetkililer Tarafından Konu Kilitlenebilir Teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.