Cpenel Yardım

KayraWater

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
631
0
ankara
meraba arkadaşlar bizim şirketin bi internet sitesi var da siteyi düzenleme işini babam bana verdi neyse konuyu çok uzatmadan site de cpanel var worlpress vs. hiçbişey yüklü deil ve bende worlpress vs. bi panel kurmadan siteye yeni temalar yüklemek ve yeni fotolar yüklemek istiyorum
panelde dosya yöneticisine girdiğim zaman sayfalırın html ile kodlandığı görünüyo resim yüklemeyi becerebildim ama nasıl yeni bi tema yüklerim ve siteye nasıl yüklerim yanıtlarsanız sevinirim

KayraWater

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
631
0
ankara
Hazır template temalar var internette onları güzel bir şekilde editleyerek siteye atabilirsin wordpress joomla vs kullanmak istemiyorsan Filezilla yoluyla

ben ftp yolu ile yani file zilla gibi programlar aracılığı ile siteye tema yüklenmiyo sanıyorum diyelimki senin dediğini yaptım sitenin ana dizini olan publich_html yemi atcam yoksa pulich_ftp klasörünemi ? birde nasıl aktif edip kurucağımı söylersen sevinirim

wertykht

Üye
4 Eki 2009
169
0
Uzaklarda..
ben ftp yolu ile yani file zilla gibi programlar aracılığı ile siteye tema yüklenmiyo sanıyorum diyelimki senin dediğini yaptım sitenin ana dizini olan publich_html yemi atcam yoksa pulich_ftp klasörünemi ? birde nasıl aktif edip kurucağımı söylersen sevinirim

Kardeşim siteye attıgın scriptlerin sitede görüntülenmesini istiyorsan her zaman public_htmlye atıcaksın indirdigin html yi notepad dan resimleri vs ekleyip public_html ye göndericeksin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.