Crack Me #3

Jeav

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
384
0
Adana
[FONT="Lucida Console[SIZE="4 [URL="https://tik.lat/Pshym"] İndir[/URL][/SIZE][/FONT][/COLOR]

[FONT="Lucida Console [URL="https://tik.lat/T0E1w"] VirüsScan.Jotti[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT]

H2ck1r

Uzman üye
10 Ara 2015
1,195
3
Elinize sağlık.
6pyI1F.png

Tersine Mühendislik Kulübü

bazr09

Üye
3 Haz 2017
158
0
745bfa99f0b548d2e0c45f532e7c717d.png

Hepsini de işaretleyince oldurabilirsiniz veya da kaynak kodlardan Checked = true olarak değiştirip bulunabilir.

Jeav

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
384
0
Adana
745bfa99f0b548d2e0c45f532e7c717d.png

Hepsini de işaretleyince oldurabilirsiniz veya da kaynak kodlardan Checked = true olarak değiştirip bulunabilir.

Peki ya nasıl kaynak kodlarına ulaştınız :) MegaDumper ve daha birçok programa erişimini kapatmıştım :)

Ayrıca hem SmartAssembly hem Themida'dan şifrelemiştim. Tek bir tanede değil :) Galiba öncekinden de basit oldu

Moderatör tarafında düzenlendi:

bazr09

Üye
3 Haz 2017
158
0
Peki ya nasıl kaynak kodlarına ulaştınız :) MegaDumper ve daha birçok programa erişimini kapatmıştım :)

Themida/Winlicense(2.X)[-] şifreleme gözüküyor fakat bunu çözmek için internette onlarca tutorial varken herkes çözebilir gibi fakat ben uğraşmadan hepsini seçtim :)

Jeav

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
384
0
Adana
Nasıl çözüyorsunuz anlamıyorum ya. Bu işler pek bana göre değil galiba :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.