Cracker tool

Alih78

Katılımcı Üye
26 May 2022
266
1
243
Kodların decode edilmesi için:

Merhaba, kodlarınızı tam olarak incelemesem de bazı kısımlarını inceleyebildim. Ddos atağı yapılan dosyada teker teker tüm threadler tanımlanmış ve teker teker çalıştırılmış. Bunun yerine for döngüsü kullanırsanız dosyanın boyutu küçülür.

Python:
for i in range(1000):
    exec(f"t{i} = Thread(target=func)")

for i in range(1000):
    exec(f"t{i}.start()")
İsterseniz threadleri tanımlandığı gibi çalıştırabilirsiniz.

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,024
7
1,054
17
Konya Ovası Askeri Tesislerinde
Merhaba, kodlarınızı tam olarak incelemesem de bazı kısımlarını inceleyebildim. Ddos atağı yapılan dosyada teker teker tüm threadler tanımlanmış ve teker teker çalıştırılmış. Bunun yerine for döngüsü kullanırsanız dosyanın boyutu küçülür.

Python:
for i in range(1000):
    exec(f"t{i} = Thread(target=func)")

for i in range(1000):
    exec(f"t{i}.start()")
İsterseniz threadleri tanımlandığı gibi çalıştırabilirsiniz.
Olmamış for almisin for 1 bin olduktan sonra bitecek onun yerine while alıp input ile kaç paket gönderecek diye sorabilirsin bu daha mantıklı, birde iki yerde for var tek while yeterli kod için kodun tamamını at daha iyi açıklayım sana.

Alih78

Katılımcı Üye
26 May 2022
266
1
243
Kodun tamamı şu an yanımda değil ama 4000 küsür bayt uzunluğunda rastgele bir veriyi belirtilen ip adresine ve portuna aynı anda 1000 tane olacak şekilde gönderiyordu. Kodda şöyle bir kısım vardı:
Python:
t1 = thread(target=func)
t2...
t3
t4
....
t1000 = Thread(target=func)
Ben de bu kısmı optimize etmesi için öneri sundum. (func fonksiyonu veriyi gönderiyor.)

Kodun tamamı şu an yanımda değil ama 4000 küsür bayt uzunluğunda rastgele bir veriyi belirtilen ip adresine ve portuna aynı anda 1000 tane olacak şekilde gönderiyordu. Kodda şöyle bir kısım vardı:
Python:
t1 = thread(target=func)
t2...
t3
t4
....
Ben de bu kısmı optimize etmesi için öneri sundum. (func fonksiyonu veriyi gönderiyor.)
Dosya zaten oldukça büyüktü, 51 kb gibi bir şeydi.

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,024
7
1,054
17
Konya Ovası Askeri Tesislerinde
Python:
t1 = thread(target=func)
t2...
t3
t4
....
Sen kodu at ben açıklar anlatıp atarım sen taktin bu toola ha

Alih78

Katılımcı Üye
26 May 2022
266
1
243
Kardeşim aklım yok mu da anlatıyorsun, sen de ben de aynı şeyi göreceğiz zaten. Diyorum ki: adam belirtilen ip ve sokete aynı anda 1000 tane olacak şekilde istek atıyor. O 1000 tane thread i de kendi eliyle yazıyor. Ha illa kodlarını yayınlamıyor, yardım edeyim dedim toolunu geliştirsin diye. Ayrıca kod at deyip duruyorsun da, senin tabirinle adam belki istemiyor. Bu forumda her şeye eline sağlık deyip geçmek yeterli herhalde. Adam print yazsa dahi eline sağlık diyorsunuz zaten.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.