CryEngine 3 new basınca yatın vermiyor içeri girin.

CryEngine 3 new basınca yatın vermiyor içeri girin.

• bu sorunu nasıl çözmeliyim ?

Oy: 1 100.0%
  • hata benim pc demi var yoksa yükleme sorunumu ?

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .

QuuenHack

Yeni üye
9 Eyl 2012
19
0
Arkadaşlar öncelikle teşekkür ederim hepinize. Ben CryEngine3 yükledim pc 'ye açıyorum yeni proje yapıyorum kendime yaptıktan sonra texture gelicem basıyorum donuyor sonra yanıt vermiyor çözümünü bilen varmı lütfen yardımcı olun

QuuenHack

Yeni üye
9 Eyl 2012
19
0
zaten türkçe karakter kullanmıyorum kaydediyorum sonra birşeye basıyorum donuyor sonra yanıt vermiyor sorun o

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.