Crypter + Binder Yapımı - ( Video )

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
Bu Yöntemin Şuan FUD Olması Çok Zor Bu Crypteri Çoğu Kişi Yapmıştır ve Kodları Artık Antivirüsler Tanır ve Crypter İşe Yaramaz.Binder Olarak Olabilir :D

F e d a i

Uzman üye
28 Şub 2013
1,123
0
Bilinmez
Bu konumuzda sizlere VB.Net ile Crypter + Binder bir arada yapımını anlattık. Yani Binder yaptığımız zaman aynı anda dosyamız cryptleniyor. Kodları size verdim videoyu izleyip, verdiğim kodları kullanarak Crypter + Binder yapabilirsiniz. Yapılış sesli olarak anlatılmıştır..

Video: Crypter + Binder Yapımı / Lojistik ALLStar on Vimeo

Materyeller: Zippyshare.com - Crypter + Binder Yapımı.rar

Not: 120 mbdir.

dostum eline sağlık :)

Legend1234

Katılımcı Üye
5 May 2014
436
0
Kardeşim bak herkes crypter arıyor bendede vardı arşiv paylaştım ben sana demiyorumki zorla indir :)

Haklısın istemeyen indirmesin. Eskiden böyle bir konu açıldıysa bile bir çok kişinin haberi olmuyor. Benim gibi. Hem illaki bir sorunun varsa konu açan kişiyemi sormak gerekli. Konun altında bilen kişilere sor yani değil mi? :)

TogoLegend

Uzman üye
14 Eki 2013
1,060
0
Beyler ben denedim ama çalışmadı 2 form oluşturdum google ve facebooka yönlerdiriyor ama açılmadı ikiside dedigi gibi yaptım ama :(

samet06110

Üye
27 Eyl 2013
246
0
krdşm bu crypterın kodları hep sabit mi hanı viruse falan yakalanmaması için programı yaprken deişmiyomu kodlar yanı hep aynı kodları yapınca her zaman olması biraz mantıksz sonçta viruslerden kaçıcak

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.