Crypter programı var mı?

Zynaxy

Yeni üye
2 Nis 2023
10
0
arkadaşlar DarkComet den bi rat yaptım fakat en azından windows defender'ı bypass lıcak bi crypter programı var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

darkmatter2525

Yeni üye
23 Mar 2018
43
17
yabancı forumlarda satanlar muhakkak vardır. runtime çalıştığına dair video iste. yani defender açıkken, cryptlenmiş serveri çalıştırsın bakalım sezgisel taramada yakalayacak mı bir gör ona göre satın al. Türkiye'de crypter yapan kalmadı sanırsam eskilerden kimseyi göremiyorum. Undetected forumuda bomboş zaten.
He zamanında varken de alayı scantime yapardı buna bende dahildim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.