Cs 1.6'da Wall Gibi Ayar!

AlperenHackerAdayi

Katılımcı Üye
6 Eki 2012
943
0
Biz Heryerdeyiz Gardas :D
Merhaba Arkadaslar.!.
Bugun sizlerle Counter Strike 1.6 onlinede wal gibi bir ayardan bahsedicem bu ayar sayesinde uzakta oldugunuz takdirde.Duvar arkasindaki adamlari gorebilirsiniz.Ve jail_buyukisyan_v8 mapinda kuleden silah odasini bile gorebilirsiniz.Ama onlar sizi goremez.Hemen gecmek istiyorum.Yanliz dikkat de_dust gibi maplarda uzaklik olmadigi icin gorunmez.En iyi jail_buyukisyan_v8 de ise yariyor bence neyse cok uzadi hemen gecelim.

Anlasilabilecegi icin videolu yada resimli anlatima gerek duymadim.

Yapacaklarimiz:
1-Cs Strike 1.6 ya girelim.
2-Options [Ayarlar] a tiklayalim.
3-Acilan penceredeki yukardaki kutucuklardan video kutucugunu seciyoruz.
4-Orada Render Olucak o normalde OpengL'dir onu Software yapiyoruz.
5-Aply diyoruz.
6-Oyuna girip keyfine bakiyoruz. :D

Anlatim ve bulus tamamen bana aittir. !!!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.