CS:GO Hilesi

Security55

Üye
17 Ağu 2015
213
0
CS hilelerinin forumda yasak olmadığını hatta bununla ilgili altbölüm olduğunu gördüm.
https://www.turkhackteam.org/oyun-hileleri/

CS:GO için legit h4x kodluyorum. Hilede projeme yardımcı olacak & projeyi geliştirebileceğimiz arkadaşlara ihtiyacım var. Şuan halihazırda çalışan ve vac yemeyen:

Wallhack
Triggerbot
Radarhack
Bunnyhop
Norecoil mevcuttur

Eklemek istediklerim: Skinchanger ve Fakerank

Gruplaşma istemiyorum. Maksadım hileyi geliştirmek ve iyi bir proje çıkartmaktır.
Konu altından görüşlerinizi ve proje kodlarıyla ilgili etkileşimi sağlayabiliriz.

Son düzenleme:

Hll qnq

Uzman üye
17 May 2016
1,399
1
Skinchanger eklersen VAC yemen hızlanır.

oyun dosyalarını değiştiriyosun.

güzel aimbot koy awp için falan

Security55

Üye
17 Ağu 2015
213
0
Skinchanger eklersen VAC yemen hızlanır.

oyun dosyalarını değiştiriyosun.

güzel aimbot koy awp için falan

Hayır ban diye birşey yok. Ram verileri değişiyor sadece, oyun dosyaları değil. Öneriden ziyade kodlama konusunda yardıma ihtiyacım var, ne eklemem konusunda bilgiye sahibim, kod gerekli.

13 Kas 2010
154
0
Benim report edipde banlattırmadığım kişi yok oyuna girdiğimde onların ban yemiş olduğunun bildirisi gelince mutlu oluyorum darısı senin başına :D

Security55

Üye
17 Ağu 2015
213
0
Benim report edipde banlattırmadığım kişi yok oyuna girdiğimde onların ban yemiş olduğunun bildirisi gelince mutlu oluyorum darısı senin başına :D

Oyunu bilmeyenleri banlatman kolay. Benim oyunda 2500 saatim var globalim, rahat 20 kere izlendim ama banlanmadım. Hileyi zekice belli etmeden kullanırsan hiçbişey olmuyor ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.