Cs go rekabetçı taktıklerı - 10 yıllık cs oyuncusu

klmnsi99

Üye
11 Ağu 2011
65
0
İstanbul
Merhaba arkadaşlar sizlere websitem için göstericeğim "CS GO Rekabetçi Taktikleri" yazımı okumanızı istiyorum.Bu taktikler sizi geliştireceğinden eminim.(KENDİ SİTEME YÖNLENDİRİYORUM ORADA DAHA İYİ ANLAYACAKSINIZ.)
maxresdefault.jpg

[COLOR="Red [URL="https://tik.lat/Gxvw9"] Yazıya gitmek için tıkla - http://www.suocagi.com/2016/10/csgo-taktikleri.html[/URL][/COLOR]

braiin08

Yeni üye
9 Haz 2016
4
0
Bence CS GO Pişmanlıktır :( çok seviyordum şu oyunu ama hiç geliştirilmiyor.Hile bakımından.

n3pix

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,079
0
Aydın
10 yillik oyuncu bunlari oneriyorsa...
Bunlari herkes 2 ayda çözer. Bu arada çok fazla dil kuralı hatası var yazıda.

n3pix

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,079
0
Aydın
Ben profosyenel taktik veriyorum demedim ama değilmi ?
Hocam bu blog yazisinin faydali olacagini dusunmuyorum. Bu arada gerçekten dil kurallarina özen göstermelisin veyahut da bilmelisin. Ben seni uyariyorum veya oneri veriyorum sana fakat herkes böyle uyarmayabilir seni. Çok güzel bir siten var, yazıların okundukça yorumlar kısmında dil kurallarindan dolayi, senin hakkinda dalga gecilmesini istemiyorsan bu kurallari ogrenmelisin :) Umarım yanlış anlatmamışımdır...

klmnsi99

Üye
11 Ağu 2011
65
0
İstanbul
Hocam bu blog yazisinin faydali olacagini dusunmuyorum. Bu arada gerçekten dil kurallarina özen göstermelisin veyahut da bilmelisin. Ben seni uyariyorum veya oneri veriyorum sana fakat herkes böyle uyarmayabilir seni. Çok güzel bir siten var, yazıların okundukça yorumlar kısmında dil kurallarindan dolayi, senin hakkinda dalga gecilmesini istemiyorsan bu kurallari ogrenmelisin :) Umarım yanlış anlatmamışımdır...

Bilgilendirme için teşekkürler...

Petroff ``

Kıdemli Üye
6 Haz 2014
2,257
1

kendi sitenin reklamını yapıyorsun yasak konuyu kendi sitemde daha iyi anlarsınız diyorsun eğerki burda birşey paylaşmak istersen kopyala yapışyır yapar konu açarsın burda paylaşırsın senin sitende dahamı iyi okunuyor yazılar anlamadım ? burda paylaştığın zaman anlıyamıyacakmıyız ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.