CS:GO Tüm Başarımları Açma

1 Eki 2017
90
0
Mainframe
Moderatör tarafında düzenlendi:
1 Eki 2017
90
0
Mainframe
eyvallah beyler VAC ban riskiniz yoktur malasef. + olarak birtane daha güncel uygulama paylaşılacaktır takipte kalın

Novic

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
467
0
hiç riske gerek yok oynayarak açın en temizi . Sonuçta hepsini açınca ne olucak

Sd1eewDEWG156d

Kıdemli Üye
26 Nis 2013
2,406
0
3-4 tane arkadaşım böyle vac yedi.
Saçmalığın lüzumu yok. Bu yöntem ile VAC tarafından yasaklanmayı gerektirecek hiçbir şey yok. Oyunu normal bir istemci olarak açıyor ve uygulama Steam'a bazı başarım ile ilgili istekler yolluyor. Oyun ile hiçbir alakası yok yani. Tamamen temiz ve güvenli bir yöntem. Sadece CS:GO için değil, Steam'da mevcut olup, başarımları olan herhangi bir oyunda da deneyebilirsiniz.

XCrypton

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
947
0
İzmir
Valve ban konusunda acımasız bir kuruluştur. Bütün illegal programlarından ban yeme riskiniz var çünkü oyunun dosyalarını değiştirmek vac banın başında gelmektedir dosya değiştirmekle bunun alakası yok fakat yinede hertürlü programdan ban yeme riskiniz var bundan bile, nedeni:Bütün kişiler tarafından görülebiliyor olması, şöyle bir düşünün 10 saat csgo oynamış bir insan nasıl olurda 1 gün bile olmadan onlarca silahla 1000 kill almış olabilir ?
tabi csgo skin changer kullanırsan başka onu tek sen görebiliyorsun onda ban riski yok fakat yinede oyuna girince bişiler bulundu vs yazıor yani sürekli oyundan atar vs şeyler olur

30 Eyl 2017
87
0
Ankara
Arkadaşlar hiçbir vac sıkıntısı yok 2013 de yaptım hala cs:go mu oynuyorum ban filan yemedim o vac ban yedim diyenlerde bi ss ini atarsa iyi olur imkanı yok vac ban yemenin bende olmayan oyunlara bile yaptım gabenin tanıdığı filan dilim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.