Cs:go vac yeni hesap

8 Ocak 2017
236
0
Arkadaslar Valve durduk yerde 2 hesabıma birden vac attı ben asıl hesabımdaki cs yi kütüphanemden kaldırsam yani oyunu silsem hesaptan tekrar alabilir miyim?

BrainHackZ

Uzman üye
9 Tem 2014
1,546
24
Bırakın artık şu durduk yere vac yedim olayını.
Valve'yi çok hafife alıyorsunuz, boş yere ban yiyen görmedim bu zamana kadar. CS:GO'da hile kullanıp ban yiyorsunuz sonra suçsuzmuş gibi durduk yere ban yedim diyorsunuz. Vac Ban kalkmıyor boşuna uğraşma isterse milyonlarca doların olsun Valve sadece ufacık bir tebessümle uğurlar seni adamlar bu işte o kadar ciddi hiçbir şekilde kalkmıyor. Ne envanterler gördüm ben yüzbinlerce dolarlık hepsi vac kurbanı...

KoseMihal

Üye
9 Nis 2016
192
1
Hüdavendigar
Bırakın artık şu durduk yere vac yedim olayını.
Valve'yi çok hafife alıyorsunuz, boş yere ban yiyen görmedim bu zamana kadar. CS:GO'da hile kullanıp ban yiyorsunuz sonra suçsuzmuş gibi durduk yere ban yedim diyorsunuz. Vac Ban kalkmıyor boşuna uğraşma isterse milyonlarca doların olsun Valve sadece ufacık bir tebessümle uğurlar seni adamlar bu işte o kadar ciddi hiçbir şekilde kalkmıyor. Ne envanterler gördüm ben yüzbinlerce dolarlık hepsi vac kurbanı...
Sende valve denen şirketi çok büyütme çok ilgili olsalar hileye çözüm getirirler vac atmakla olmuyor.
Soruya gelirsek o hesaptan vac kalkmaz hiç bir şekilde. eğer telefon numaran kayıtlı bir hesaptan hile sebebi ile ban yediysen yeni bağladığın hesaplar da kullanmamış olsan dahi atıyor. İyi forumlar

Son düzenleme:

Aksaz 5

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
557
0
Vac olayı valve'nin bilgisayar başına oturup tek tek oyun izlediği veya sistem loglarından milyonlarca oyuncuyu acaba 3. parti yazılım kullanmış mı diye kontrol ettiği bir banlama olayı değil. Vac ban tamamen sistemin oyun esnasında yabancı 3. parti uygulamaları tanıması ile otomatik olarak uzaklaştırma işlemidir. Eğer vac yediysen ya eski banlı hesabın ile aynı numarayla kayıt olduğun için yada hile kullandığın için yemişsindir. Yani bu ban overwatch tarzında izleyenin yanılma payı olan birşey değil. Tamamen sistematik bir ban.

Birde şu seçenek var, eğer bir internet kafede oynadıysan. Bilgisayarların içinde paylaşılan bölümünü biliyorsundur. Bu bölüme ana bilgisayardan dosyalar vs. yollandığınıda biliyorsundur. Orada öyle bir şey var ise sistem algılamış olabilir fakat aktif olmamış hileyi algılar mı bilmem. Vac bildiğin üzeri sistem taraması yaparak işliyor.

emollo12

Uzman üye
19 Şub 2016
1,617
0
c#
VAC sistemi ne kadar çöp olsa da kaçınmanız gereken tek şey public hileler kullanmamanız. Kullanacağınız hileyi obfuscate edip usbye atın öyle çalıştırın.

Lowindy

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
2,547
14
Easy spray kullandım ondan yermiyim ucretli bi program vac riskide yok diye biliyorum ? ikiside aynı anda yedi banı ikisindede kullandım easy sprayi

Haha "Easy Spray" düşündüğüme göre bu forumdan aldın bir üye tarafından sunulmuştu. Ve kendileri aylar önce bana göre dolandırıcı biri. Vac yemen normal 3. Parti programlarına girmekte Valve CCleaner programının kullanılması bile tehlikeli demekte.

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2117-ilzv-2837

2 Hesabının ban yemesi ise ya "Aile Paylaşımı" veya 2 Steam hesabında aynı telefon doğrulamayı yapmışsan 2 hesabının vac yemesi normal.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.