CS:GO Yedek Hesap Açmak Ana Hesabın Banlanmasına Yol Açar mı ?

k0mradz

Yeni üye
22 Nis 2020
1
0
Merhabalar direkt konuya gireceğim csgoda yedek hesabımdan hile açmayı düşünüyorum, Ana hesabımda ban tehlikesi var mı? Varsa ana hesabımdan VAC yememek için ne yapmalıyım ?
Biliyorum saçma bir konu fakat elbet bir çözümü vardır

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Saruca

Uzman üye
4 Ocak 2020
1,097
751
tnziel
Cevap: CSGO yedek hesaptan hile açtım ana hesap ban yer mi

Merhaba, valve bildiğim arka planda çalışan uygulamaları tarıyor. Eğer ip üzerinde aynı hile açıldıysa banlanıyor diye biliyorum. Zamanında internet kafede biri hile açmıştı o yüzden ban yemiştim.

İmmortalTürk1

Katılımcı Üye
17 Ocak 2019
414
24

VAC ban yerseniz eğer bilgisayarınıza format atmanız gerekmektedir. Ana hesabınızı tehlikeye sokmamak için kullanabileceğiniz en güzel ücretli hile "Ezglobal".

Eronmay

İhbar Hattı Sorumlusu
18 Tem 2016
4,417
1,198
Türkiye Cumhuriyeti

Merhaba, bir arkadaşım sizin düşüncenizde yedek bir hesap'da hile açmıştı. Sanırım valve'nin öyle bir sistemi var ki 2 hesabını da banladı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.