Cs surf server

patron624

Üye
10 Ağu 2015
118
0
ARkadaşlar ben bir surf server kurdum oyunsunucumdan paneli guzel idare eder en azından kontrol edebılıyoruz ben sımdı diyelim surf_ski_2 actım burada base mario ve kafeste adamların vurulmalarını ıstemıyorum nasıl yapıcam yardım edersenzı sevınırım tw ıle yardım edebılecek varsa ozelden msj atsın

ismailqwe

Katılımcı Üye
2 Şub 2015
357
0
her sunucunun sitesinde swnin paneline girebiliyosun dosya vs atmıyosun nette tüm kodları var o kodları panele giriyosun bu kadar zaten oyun içindende kontrol edebiliyosun mesela kafesden çıkma kodu stepstize 999 yaparsın kingofcs ise amx_steptize 999 yaparsan aktif olur

gikaa123

Kıdemli Üye
26 Haz 2012
2,605
1
62
Plugin eklemen lazım kardeşim internetten bakabilrisin buy vurma plugini gibi aratabilirsin :) buarada swnin ip adres verde gelebilirim :D surfte çok iyiyimdir :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.