Csgo Sunucu Kurulumu Nasıl Yapılır ?

xaneldal

Yeni üye
17 Ocak 2023
6
0
Bir Ryzen VDS satın alacağım. CS:GO sunucu kuracağım. Fakat bana bu süreçte teknik olaylarda yardımcı olabilecek arkadaş arıyorum. Örneğin surftimer ana eklentisi kuracağım ama o modun kurulabilmesi için bir sürü gereksinimler var bunların nasıl yapılacağı konusunda çok bilgim yok. Yoksa düz sunucu ben de kurabiliyorum. Uzun süre devam ettireceğim alan adı web sitesi yapmayı da planlıyorum güzel bir topluluk oluşturma düşüncem var.

xaneldal

Yeni üye
17 Ocak 2023
6
0
CS:GO Sunucu kurulumu için scriptler mevcut fakat ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum, neden bu kurulum yolunu tercih ettiniz?
efendim scriptlerin isimlerini biliyorsanız çok faydalı olur benim için. LinuxGSM biliyorum ama dediğim gibi ben sadece ham cs go server kurabiliyorum. Sonrasındaki gerekli sm mod multimod dhooks vb..... bir kaç detay gerektiren şeyleri bilmiyordum.

Yusuf Walker

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
673
12
425
Trabzon
efendim scriptlerin isimlerini biliyorsanız çok faydalı olur benim için. LinuxGSM biliyorum ama dediğim gibi ben sadece ham cs go server kurabiliyorum. Sonrasındaki gerekli sm mod multimod dhooks vb..... bir kaç detay gerektiren şeyleri bilmiyordum.
evet bir kaç gerekli şeyler mevcut metamod multimod sourcemod gibi..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.