CuLLeN_s Wp Hacker V3-(shell,config,zone,hack)

CuLLeN_s

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
885
3
BURSA
saçma bir program sitenin admin panelinden bunların hepsi yapılır ne gerek var işsiz yapan

pass vermediğim için böyle yapıyorsun ben kolaylık olsun diye yazdım bu programı istemeyen almaz alanlarda ortada bu kadar kişi istemişki begeniliyor programım.Senin gibi emeke saygısı olmayanlara zaten verilmez böyle şeyler.

'DECCAL

Katılımcı Üye
18 May 2014
945
0
İndirme linklerini yandex disk e veya mega veya cloud gibi sitelere upload etmen senin yararına tebrikler rar pass alayım.

BlackPost

Katılımcı Üye
25 Eki 2014
436
1
saçma bir program sitenin admin panelinden bunların hepsi yapılır ne gerek var işsiz yapan

Neden Emege Saygisizlik Yapiyorsunuz Cok Adam Bilmiyor Siteden Yapmasini Ve Ya Kolayca Proqramla Yapmak Daha Guzel Arkadasimiz Yapmis Tesekkur Etmek Yerine Saygisizlik Yapiyorsunuz

CuLLeN_s

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
885
3
BURSA
Neden Emege Saygisizlik Yapiyorsunuz Cok Adam Bilmiyor Siteden Yapmasini Ve Ya Kolayca Proqramla Yapmak Daha Guzel Arkadasimiz Yapmis Tesekkur Etmek Yerine Saygisizlik Yapiyorsunuz

o adama şifreyi vermedim düzgünce istemediği için o yüzden en sonda küfür etti sonra banlandı zaten sen takma kardesim saol desteğin için.

Shackover

Katılımcı Üye
14 Eki 2014
830
1
Samsun
Kullandım İndex kısmını geliştirmelisin bence sadece ana sayfasına ufak yazı yazıyor shell config denemedim

CuLLeN_s

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
885
3
BURSA
Kullandım İndex kısmını geliştirmelisin bence sadece ana sayfasına ufak yazı yazıyor shell config denemedim

İstesem ana sayfayı kaplatırım normal sizinkiler gibi olur bu şekilde olunca nerdeyse kesin olarak hacklıyor program öyle yapsaydım her zaman hacklemez ve manuel den farkı kalmazdı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.