Cümleten Selamün Aleyküm Yeniyim Bir kaç sorum var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Photographeralanya

Yeni üye
23 Eyl 2022
29
3
Arkadaslar cümleten selamün aleyküm kısaca kendimden bilgi vereyim yıllardır bu işlere her insan gibi meraklıyım ama bir türlü nasip olmadı bugun gittim en iyi egitimcilerden egitimi aldım amacım hack falan yapmak değil sadece merakımı gidermek ve iç dünyayı kesfetmek formu yıllardır zaten biliyorum ama girerken bile korkuyordum acıkcası yardım almak istiyorum ama yine cekiniyorum çünkü çok iyilerde var çok kötülerde var buradan yardım isterken dikkat etmelimiyim yada forumda bir birlerinize saldırı yasak diye bir kural varmı ?

Yada gerçekten burada sadece beyaz şapka denilen arkadaslarımız mı var ?

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
12
1,460
Forum kuralları kısmına bakabilirsin. Hoş geldin.
Merhaba korkarsan hicbirsey basaramasin burdaki insanlarin sana yardim etmesinden ise hicbirzaman korkma sebebi budurki burdaki insanlarin hepsi baska insalardan farkli olmasidir vatanini seven insanlardir merak etme sana bisey yapmazlar aramiza hosgeldin kurallari okumayi unutma

uzuv7

Yeni üye
21 Ağu 2021
25
9
Arkadaslar cümleten selamün aleyküm kısaca kendimden bilgi vereyim yıllardır bu işlere her insan gibi meraklıyım ama bir türlü nasip olmadı bugun gittim en iyi egitimcilerden egitimi aldım amacım hack falan yapmak değil sadece merakımı gidermek ve iç dünyayı kesfetmek formu yıllardır zaten biliyorum ama girerken bile korkuyordum acıkcası yardım almak istiyorum ama yine cekiniyorum çünkü çok iyilerde var çok kötülerde var buradan yardım isterken dikkat etmelimiyim yada forumda bir birlerinize saldırı yasak diye bir kural varmı ?

Öncelikle Aleyküm Selam ve ayrıca aramıza hoşgeldin dostum, tek tek cevaplayacağım. Bu işlere merakın olması çok güzel buradaki nerdeyse herkes meraktan başlamıştır diyebilirim, korkmana hiç gerek yok burası açık internet eğer ki bir dosyadan korkuyorsan ki telefonda isen play store senin için uygulamayı baştan sona tarıyor ve google hizmetlerine bildiriyor bilgisayarda isen ve IS windows ise onda da windows defender var. Yardım almak için doğru yere yazmışsın, sana önerim önce sanal makinede veya usbye kali kurmandır ayrıca buradaki herkes sana elinden geldiğince yardım edecektir ve evet bu forum kesin bir şekilde legal olmakla birlikte kuralları Buradan okuyabilirsin. Iyi forumlar

Photographeralanya

Yeni üye
23 Eyl 2022
29
3
Forum kuralları kısmına bakabilirsin. Hoş geldin.

Merhaba korkarsan hicbirsey basaramasin burdaki insanlarin sana yardim etmesinden ise hicbirzaman korkma sebebi budurki burdaki insanlarin hepsi baska insalardan farkli olmasidir vatanini seven insanlardir merak etme sana bisey yapmazlar aramiza hosgeldin kurallari okumayi unutma

Öncelikle Aleyküm Selam ve ayrıca aramıza hoşgeldin dostum, tek tek cevaplayacağım. Bu işlere merakın olması çok güzel buradaki nerdeyse herkes meraktan başlamıştır diyebilirim, korkmana hiç gerek yok burası açık internet eğer ki bir dosyadan korkuyorsan ki telefonda isen play store senin için uygulamayı baştan sona tarıyor ve google hizmetlerine bildiriyor bilgisayarda isen ve IS windows ise onda da windows defender var. Yardım almak için doğru yere yazmışsın, sana önerim önce sanal makinede veya usbye kali kurmandır ayrıca buradaki herkes sana elinden geldiğince yardım edecektir ve evet bu forum kesin bir şekilde legal olmakla birlikte kuralları Buradan okuyabilirsin. Iyi forumlar
Herkese teşekkürler kali linux sanal box hepsini indirdim egitimin ilk asaması zaten baska bildiğiniz kaliteli egitimciler varsa önerilerinizi almak isterim

uzuv7

Yeni üye
21 Ağu 2021
25
9
Herkese teşekkürler kali linux sanal box hepsini indirdim egitimin ilk asaması zaten baska bildiğiniz kaliteli egitimciler varsa önerilerinizi almak isterim
BTK akademi diye bir web sitesi var tamamen ücretsiz ve devlet destekli ayrıca yurtiçi geçerli sertifika da veriyor devletin kendi sitesi orada biraz gezersen aradığını bulursun buradan ulaşabilirsin. Ayrıca sana tek önerim tek bir yol üzerinden ilerle yani hem web geliştiriciliği hem de exploit uzmanlığı öğreniyim deme sakın. Umarım ki istediğini bulursun, iyi forumlar

Rochelle

Üye
3 Ara 2022
212
1
81
Nijerya

Aleyküm Selam Sevgili Dostum, Forum kurallarını okuyabilirsin Birde Yanlış bilmiyorsam forum içinde bir kişiyi hacklemek Yasak (Karşılık Verme Amaçlıysa bilmem)

ibg234

Katılımcı Üye
26 Ocak 2023
524
103

1- buradaki herkes üye kimse kimseye saldırmaz
2- türk hack timin bütün üyeleri ben dahil herkes vatanıni seven temiz insanlardır hoşgeldin dostum

Photographeralanya

Yeni üye
23 Eyl 2022
29
3
Atılay samancıoglunun egitimine basladım zaten btk'yada bakıyorum bu arada herkese teşekkürler iyi forumlar

Nemesa

Katılımcı Üye
15 Şub 2023
285
133
System32.exe/nemesaxploit

Ulkemiz için beyaz diğer ülkeler için bazen siyah şapkalı bazen dostuz

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,885
13
926
Hoşgeldin,

bazı arkadaşlar, ''Hiç bir şey olmaz, hepimiz vatanseveriz demişler.

Tamam hepimiz vatanımızı seviyoruz ama, sen yinede sana özelden yardım etmek isteyenlere muhakkak dikkat et.

Neticede ortam siber ortam. Yani ''Babana bile güvenme'' deyiminin yakışık aldığı bir ortam.

Kalıcı olman dileğiyle.

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,355
14
874
anka.html
Öncelikle hoşgeldin. Biraz realist olmak gerekir bugün farklı cezalar var ülkemizde toplumun tamamının bu cezalara uyduğunu nasıl söyleyemiyorsak forumdaki üyelerin hepsininde iyi kalpli olacağını söylemek saçma olur. Dm yoluyla yapacağın her iletişimde dikkatli olman gerekir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.