dağ bisikletı önerisi 1500-2000

batuhanpc

Uzman üye
5 Haz 2016
1,221
3
çanakkale
mümkünse tecrübe edindiğiniz bisiklet olsun veya internette en çok konuşulan ve en fazla satan ve az şikayet alan bir bisiklet

WalkerCyborgCK

Yeni üye
5 Nis 2020
1
0
mümkünse tecrübe edindiğiniz bisiklet olsun veya internette en çok konuşulan ve en fazla satan ve az şikayet alan bir bisiklet

Ben geçtiğimiz sene salcano ng650 hd modelini almıştım gerçekten gayet başarılı bir model özellikle kadro çok güven veriyor ve frenleri hidrolik disk fren olması hem görünüş açısından hem de güvenlik noktasında gayet memnun bırakıyor. Arka aktarıcı, orta aktarıcı ve ayna kol shimano. Ancak bu sene fiyatları nasıl hiç bakmadım yine de 2000 tl sevilerinde alabileceğinizi düşünüyorum.

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Salcano NG650 oldukça kullanışlı ve kaliteli bir bisiklet. Kullanmışlığım var ve kesinlikle öneririm. Aldıktan sonra pişman olunmayacak bisikletler arasında

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.