daha bir tane bile msn hack yoktur.

25 Haz 2008
83
2
hahaha harbiden jaa bi dane söleyinde gözüüz msn hacklemekde deilde msnde korunmakda sen dionqi % 99 boş adam & 1 le benim 7 msn adresimi çaldı:D allaha dua edelmde % 1 var ya %99 hackleniyo olsaydı:yaho1

bir kere aldığın dosyaların uzantısına bakmazsan öyle olur adamlar bana 3mb resim atıo sie diom simgesi resim kendisi exe neden resmin içine keyloger sokulmaz sokulduğu takdirde exe oluyor pc'nde logger yada trojen olabilir büyük olasılıkla.sistemini temizle aldığın dosyalara dikkat et vede gizli sorunu seni 20 yıllık tanıyan adamların bile bilmediği bir ayrıntı yaparsan hacklenmezsin.hem hangi hacker çocukların msnleriyle uğraşır bilemiyorum.%1 kısma gelince hack programı yoktur böyle şeylere inanan varmı bilmiyorum hala.

Belirtmeden edemiycem jaa değiş ''ya'' Allah kelimesinide böyle büyük yazarsan sevinirim.Buda'nın vb. onlara göre Tanrılarında büyük yazılması kanaatindeyim.Günümüz dünyasında maneviyattan uzaklaşmamak için en küçük ayrıntılar dikkate alınmalı...

Son düzenleme:

qRoniq_VeLeD

Katılımcı Üye
23 Ocak 2009
637
0
CeHeNNemin DiBinDen
Şifre bulucu v.s gibi programlarla tabikide bir sonuca ulasamazssın prorat trojn fake keyloger....

gibi programlarla msn hackliyebilirsin

birdaha böyle bos konu acılmasın lütfen

BY.T3HLİK3

Uzman üye
1 Ocak 2009
1,640
0
Rıddıck’ın Günlükleri.
Bundan sonra böyle boş konular açılmasın lütfen..
icon12.gif

hackerkovboy

Yeni üye
27 Ara 2008
27
0
haklısınız arkadaşlar ama msn şifresini direk kıran çok program var...

Ama o programlar bizim türk forum sitelerinde yok denecek kadar az...

Ama msn şifresini direk kıran programlarda var!!!! Benden söylemesi.....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.