Darcomet RAT Keylogger ve Password sorunu

konigsrasse123

Yeni üye
24 Nis 2016
37
3
Merhaba herkese öncelikle Darcomet RAT ile trojan yaptım ve kurban ratı açtığında sisteme düşüyor kamera açma dosyalara erişme indirme hersey tamam ama keylogger yarım yamalak yolluyo tuşları ve en önemlisi password kısmında kullanıcı adı ve şifrelerin oldugu bolumde şifreler yazmıyo kullanıcı adları neyse şifrelerde de aynısı yazıyo çözümünü bilen varsa anlatabilirmi bu arada 1604 portunu kullanıyorum. Karşı tarafın dosyalarına her sekilde girebiliyorum sistem üzerindeki dosyaların hangisinden şifreleri çekebilirim chrome Login data bölümünü çekiyorum ama SQL lite şifrelenmiş şekilde çıkıyor anlıycağınız karşı tarafın pcye girebiliyorum ama hic bi sekilde şifre alamıyorum. Bilen kişiler yazarsa sevinirim teşekkürler iyi forumlar.

Nostral

Üye
22 Ağu 2021
201
49
Sifreleri cekmemesinin sebebi chrome'un farli bir sifreleme yontemine gectigi icin olabilir Darkcommet rat kullanmani tavsiye etmem eski bir rat daha guncel olan Async rat daha mantikli link bu linkten direk inderebilirsin.

X-Code

Uzman üye
19 Mar 2019
1,855
3
335
Localhost
Merhaba;

Araçtan kaynaklı bir sıkıntı olabilir. Alternatif RAT lari deneyebilirsiniz. Öncelikle hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz ve hedef cihaz hangi işletim sistemini kullanıyor? Şayet siz GNU/Linux tabanlı bir işletim sistemi kullanıyorsanız Social Engineering Toolkit aracı ile keylogger yapabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı bu konu ile öğrenebilirsiniz. Yok Windows işletim sistemi kullanıyorsanız da bu konu ile keylogger yapabilirsiniz.

İyi Forumlar..

konigsrasse123

Yeni üye
24 Nis 2016
37
3
Merhaba;

Araçtan kaynaklı bir sıkıntı olabilir. Alternatif RAT lari deneyebilirsiniz. Öncelikle hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz ve hedef cihaz hangi işletim sistemini kullanıyor? Şayet siz GNU/Linux tabanlı bir işletim sistemi kullanıyorsanız Social Engineering Toolkit aracı ile keylogger yapabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı bu konu ile öğrenebilirsiniz. Yok Windows işletim sistemi kullanıyorsanız da bu konu ile keylogger yapabilirsiniz.

İyi Forumlar..
Çok teşekkür ederim moderatör bey peki sizi yakalamışken şunu da sorayım bu şifreleri kurbanın bilgisayarından almam için alternatif bi yol var mıdır? Bütün dosyalara erişimim var. Teşekkürler

X-Code

Uzman üye
19 Mar 2019
1,855
3
335
Localhost
Merhaba ,Chrome kayıtlı olanlar.

Chrome da kayıtlı olan şifreler bilgisayarın hangi bölümünde saklanıyor onu bilmiyorum. Lakin eğer hedef cihazdaki Chrome uygulamasını uzaktan çalıştırabiliyorsaniz şöyle bir çözüm sunayım size; öncelikle Chrome tarayıcısını açın akabinde URL kısmına aşağıdaki URL i girin.

chrome://flags/#password-import-export

Açılan ekrandan Import Password un yanındaki seçeneği enabled yapıp Şimdi Yeniden Başlat butonuna tıklayın. Sonrasında aşağıdaki URL e gidin.

chrome://settings/passwords

Buradan Kayıtlı Şifreler bölümüne gelin ve 3 noktaya tıklayip içe aktar deyin. Akabinde içe aktarılan yerden dosyayı kendi bilgisayarınıza transfer edebilirsiniz. O dosyada kayıtlı şifreler yer almaktadır.

İyi Forumlar..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.