Dark web de eski üyeliğimi nasıl bulabilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tilki06

Yeni üye
22 Haz 2015
35
3
selam arkadaşlar uzun zamandır bilgisayarlardan uzağım dark web de çok geçmişim var, oraya tekrar nasıl ulaşıp bilgilerime erişebilirim.

Tilki06

Yeni üye
22 Haz 2015
35
3
dark web yada deep web gibi biryer yok bende bugün takip edilmesi zor biyerde site açsam dark web mi oluyor :D
kanka içinde Türklere ait forumların bulunduğu çok güzel bilgi alışverişi yapacağın bir platformdan bahsediyorum. adı seni yanıltmasın. zamanında orada paylaşılan bilgiler şuan Türkiyede dah yeni yayılıyor o kadar diyorum.

Bu linkten indirim yaparak bağlantı kurabilirsin.

teşekkür ederim.

01Kevin01

Katılımcı Üye
4 May 2022
428
224
selam arkadaşlar uzun zamandır bilgisayarlardan uzağım dark web de çok geçmişim var, oraya tekrar nasıl ulaşıp bilgilerime erişebilirim.
Merhabalar,ben de uzun zamandır forumda veya diğer forumlarda dark web,deep web üzerine yazılar yazıyorum.Şimdi teker teker vericeğim konulara bakarsan ve kaynaklarımı okursan orta düzeyde bir kullanıcı bilgisine sahip olursun.Ayrıca benim geçmiş mesajlarıma bakarsan bir sürü dark web başlıklı konuya ileti yazdım.Eğer eski bilgilerini bilemiyorsan ulaşamazsın.Eğer bir siteye üye olduysan e-posta sıfırlama işlemi yapmalısın.

Ayrıca dark web site veya onion link istersen şu yaptığım karışık depoya bakabilirsin;

kanka içinde Türklere ait forumların bulunduğu çok güzel bilgi alışverişi yapacağın bir platformdan bahsediyorum. adı seni yanıltmasın. zamanında orada paylaşılan bilgiler şuan Türkiyede dah yeni yayılıyor o kadar diyorum.
Tamam dediğin forum ile ilgili ben binlerce açıklama paylaştım.Forumun ismi ve site adresleri yıllarca değişti= Dark Turkish Web ->deepx ->relatedx ->genesis;en son adı genesis.

Bu linkten indiriyorsun fakat yinede dikkatli ol uygulama imza kontrol araştır.Ayrıca tailsi araştır.Üstteki verdiğim sss linkini incele.İndirdiğin iso ve uygulamaların imzasını kontrol et.

fayrtek

Uzman üye
9 Nis 2021
1,173
386
23
İnternetin Derinliklerinde...
Merhabalar,

Darkweb tek bir internet sitesinden oluşmamaktadır.

.onion uzantılı sitelerdir ve tor browser ile giriş yapılır (
öncelikle bunu not düşelim)

İçerideki bir çok forum/sayfa/alışveriş sitelerinin kalıcılığı yoktur.

Siteler kapanabilir, geçici bir süre sonra açılabilir veya hiç açılmayabilir.

Lakin ondan önce senin hangi sayfadan bahsettiğini hatırlaman gerekiyor.

Daha sonra Sayfa/forum'un ismini aratarak kapalı mı açık mı teyit edebilirsin

İYİ FORUMLAR...

UmutSuzDum

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
642
155
Yeni Zelanda
Aşırı yanlış bilgilendirme ve yanlış bir yorum olmuş. Dark/Deep web konularını daha iyi araştırmanızı öneririm.

Kolay gelsin, iyi forumlar
dostum gerçekten torla girilen biryeri dark veya deep web olarak adlandırmak çocukca olur çünkü tor ağının %90'ı scam senin daha iyi araştırman lazım örnek breach forumlarının .com domainide vardı onionuda vardı fbi kaç kere bastı? sayısı belirsiz tor ağıda güvensiz yani çoluk çocuk işleri

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,882
925
dark web yada deep web gibi biryer yok bende bugün takip edilmesi zor biyerde site açsam dark web mi oluyor :D

Yapmış olduğum yorum yukarıdaki mesajınizaydı. Yani dark/deep web diye bir yerin olmaması.

O yüzden kesinlikle yanlış bilgilendirme olmuş.

Konu gereksiz yere farklı yerlere kaymaması ve gereksiz kirliliğe sebep olmaması adına kilitlenmiştir.

Kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.