darkcoment yardım

Kanfurlar

Üye
28 Haz 2016
92
0
aynı bilgisayarda yani kendi bilgisayarımda yapabiliyorum ama aynı ağa bağlı olmayan bilgisayarda olmuyor duckdns sorunsuz şekilde yaptım neden olabilir

BlurZ

Üye
27 Mar 2016
162
0
27
İstanbul
aynı ağdaki kişiler için port gerekmez zaten aynı ağdasınız zaten kendi pcnle girersin cunku zaten kendi ağındasın öyle düşün net markanı söylersen yardımcı olabilirim

Stresser

Üye
2 Tem 2016
173
0
İstanbul
Bir rat kurulumunda aslında bütün işlemler duckdns kullanıldığı sürece çok kolaydır . Herhangi bir yerde hata yapmış olabileceğinizi sanmıyorum . Bu bir hata değil modem arayüzünden portu açamamış olmalısın . Modem arayüzünde port yönlendirme bölümüne gel . Daha sonra ss at . Eğer bildiğim bir modem ise anlatırım .

Tw den destek istersen özel mesaj at

BlurZ

Üye
27 Mar 2016
162
0
27
İstanbul
Bir rat kurulumunda aslında bütün işlemler duckdns kullanıldığı sürece çok kolaydır . Herhangi bir yerde hata yapmış olabileceğinizi sanmıyorum . Bu bir hata değil modem arayüzünden portu açamamış olmalısın . Modem arayüzünde port yönlendirme bölümüne gel . Daha sonra ss at . Eğer bildiğim bir modem ise anlatırım .

Tw den destek istersen özel mesaj at

ben anlatmıştım aslında ama yinede sağol :)

Kanfurlar

Üye
28 Haz 2016
92
0
Aynı ağdaki bilgisayarlara da bağlanabiliyorum yani port açabiliyorum açmayı da biliyorum xxxxx.duckdns.org giriyorum ip ye ama diğer işlemleri yapıyorum ama olmuyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.