DarkComet Full Editör Trojen Oluşumu Ve Özellikleri Resimli Anlatım & Darkcomet Hakkında Bir Çok Yararlı Bilgiler

crayz me

Yeni üye
6 Haz 2016
11
0
ellerine saglıkk verdigin linkden indirmedim yani başka siteler cıkıo indirsede olmuyoo ben daha önce çok araştırmıştımm 4 5 gün kadar çok ugraşarak indirmiştimm olmuştu ama pc kendini sıfırladıgı içinn silindi darkcomed bi dahada indirmedim yardımcı olur musunuzz lütfenn

TRGameAirs

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
905
0
2-3 dakika sonra bağlantı gidiyo crypter lemedğimdenmi kurban dosyayı sildiğindenmi yada başka sebebi varmı başka bir dosya ile nasıl birleştiririm mesela hiel dosyası ounu acınca hile acılıyor arkadanda ratı gizlediğimiz için acılıyormu fln onun gibi

LunáticHéRé

Uzman üye
12 Ağu 2009
1,131
0
Mí? PéHh
Hocam olmuyor oluşturduğum exe benim pc de çalışıyor fakat aynı wifi yi paylaştığım başka pc de exe yi çalıştırıyorum olmuyor. No ip felan kullanmadım 127.0.0.1 ile açtığım ve denediğim port u kullanarak yaptım nerede hata yapıyorum acaba ? KEndi kendimi mi hackliyecem sadece :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.