DarkComet Full Editör Trojen Oluşumu Ve Özellikleri Resimli Anlatım & Darkcomet Hakkında Bir Çok Yararlı Bilgiler

1100010101

Yeni üye
19 May 2018
6
0
Merhaba, DarkComet kullanırken hangi güvenlik önlemlerini almalıyız nelere dikkat etmeliyiz.

R3-KC4H

Katılımcı Üye
31 Ara 2015
617
0
Merhaba, DarkComet kullanırken hangi güvenlik önlemlerini almalıyız nelere dikkat etmeliyiz.

kardeş program kaynağı sağlamsa herhangi bi önlem almana gerek yok ama şunu söyleyebilirim virüs total felan darkcomet programının bizzat kendisini trojan olarak görüyor normaldir çünkü programın amacı trojan oluşturmak yinede haberin olsun forumda bi detaylı arama yaparsan sağlam bi program bulabilirsin

1100010101

Yeni üye
19 May 2018
6
0
kardeş program kaynağı sağlamsa herhangi bi önlem almana gerek yok ama şunu söyleyebilirim virüs total felan darkcomet programının bizzat kendisini trojan olarak görüyor normaldir çünkü programın amacı trojan oluşturmak yinede haberin olsun forumda bi detaylı arama yaparsan sağlam bi program bulabilirsin

Merhaba, programın kendisinden doğacak riskler için değil. Bu uygulamayı kullandığımız için bir sıkıntı yaşarmıyız. ip tespiti v.s. Bu konularda nasıl önlem alınmalı :)

R3-KC4H

Katılımcı Üye
31 Ara 2015
617
0
Merhaba, programın kendisinden doğacak riskler için değil. Bu uygulamayı kullandığımız için bir sıkıntı yaşarmıyız. ip tespiti v.s. Bu konularda nasıl önlem alınmalı :)

ip tespiti yapılması biraz zor ama sürekli ip adresini değiştirerek imkansıza indirebilirsin dicemde darkcomet te hatırladığıma göre ip adresini sabitliyorduk yani oluşturduğun exploiti sürekli dinlemen için aynı ip üzerinden işlem yapman lazım.

dododo94

Üye
29 Eki 2018
75
0
Tessekurler Beyler bi yardim ratin browserlerde ve ya zayif antiviruslerde yakalanmamasi icin sifreleyici bilen varmi bide su sorunu cozemedim ratli file li acdikdan sonra file siliniyor onu nasil hall etmeli yani rat bi kere acildiginda calissin amma fotoqraf ya file yerinde kalsin kaybolmasin yada her acdiginda rat calissada olur amma file kaybolmasin

Black Turtle

Adanmış Üye
28 Ocak 2015
6,614
35
Remote Admin
Tessekurler Beyler bi yardim ratin browserlerde ve ya zayif antiviruslerde yakalanmamasi icin sifreleyici bilen varmi bide su sorunu cozemedim ratli file li acdikdan sonra file siliniyor onu nasil hall etmeli yani rat bi kere acildiginda calissin amma fotoqraf ya file yerinde kalsin kaybolmasin yada her acdiginda rat calissada olur amma file kaybolmasin

https://i.hizliresim.com/226kk2.png

bu fotoğrafta ki melt file özelliğni seçmemen gerekiyor silinmemesi için :)

Hala siliniyorsa şifrelerken yanlış şlifreliyor olabilirsin şifrelemeden atarsan silinmeyecektir....

Son düzenleme:

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Bu parfümü kim sıkmışsa, çok fena emek koktu camları açın.
Bu eve bu koku fazla.

Ellerine emeklerine sağlık, güzel iş başarmışsın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.