DarkComet Full Editör Trojen Oluşumu Ve Özellikleri Resimli Anlatım & Darkcomet Hakkında Bir Çok Yararlı Bilgiler

M5RbT

Yeni üye
8 May 2019
1
0
Herşey için teşekkurler ama DNS yi yaptım Ama Kurban gelmiyo full editorde yardım edebilecek varsa memnun olurum

vSBuraq

Yeni üye
25 Mar 2018
1
0
Android telefonlarda işe yarar mı? yararsa farklı ayarları varmıdır bilgilendirirseniz sevinirim

MaxBey

Üye
23 Haz 2019
52
0
benim portum açılmıyor herşeyi denedim yt deki çoğu video yu yardımcı olursan sevinirim modem arayüzüm zyxel ama herşey
denedim bide cmd ye ipconfig yazınca ethernet çıkmıyor başka birşey onu yapıyorum o olmuyor lütfen yardımcı ol olursanda çok sevinirim

afhacker

Yeni üye
28 Ağu 2019
20
0
KIZILELMA
abi bide trojeni atttım yuttular açtılar discorddan görüyom hani mesaj falan hepsi sağlamda darcomete gelmiyolar yani iki üç kere denedim olmuyo yardım edersen çok sevinireim

port videosu falan izledim duckdns falan ama benimki vodaFONE V pek yapamadım galiba yardımcı olursan şmdiden sağol

hocam acil dönerseniz lütfen

abi busefer yaptım hani oluşturdum kuzenime şaka amaçlı attım discorddan izliyorum açtı mesaj falan çıktı ama bende o gözükmüyor hocam yardım edin

Moderatör tarafında düzenlendi:

afhacker

Yeni üye
28 Ağu 2019
20
0
KIZILELMA
videoyu izledim fakat pek anlaşılır değildi buarada sizde ki ağ geçidiy le benim ki çok benzer ama galiba benim sürüm biraz daha güncel bu arada bi discord adresiniz var ordan iletişime geçebilirmiyiz lütfen şimdiden teşekkürler hocam

port açmak gereklimi

afhacker

Yeni üye
28 Ağu 2019
20
0
KIZILELMA
hocam bişey farkettim herbilgisayarı açıp kapattığımda benim ip adresim değişiyor

hocam öncelikle hayırlı cumalar selamun aleyküm kusura bakmayın rahatsız ediyorum hocam duck dns kullansak ama port kullanmasak olurmu

Black Turtle

Adanmış Üye
28 Ocak 2015
6,614
35
Remote Admin
hocam öncelikle hayırlı cumalar selamun aleyküm kusura bakmayın rahatsız ediyorum hocam duck dns kullansak ama port kullanmasak olurmu

Olmaz port şart

sildinmi diye sordum silinmo dedi
şaka amaç ama hocam o sinir anlarını görmeliydiniz gülmekten koptum kuzenim diye demiyorum çok küfrediyo onun için bi ders vermek istiyorum ama kapandı yani tam işlem yapamadan.

:DDDDD server oluşturuken hata yapmış olabilirsin . Tekrardan oluşturup atmayı dene. Portlarını ip4 adreslerini kontrol etmeyi unutma. Ve kuzeninin bilgisayarında virüs programı smartscreen vb programlar varsa serverini siliyor olabilir buna dikkat et

afhacker

Yeni üye
28 Ağu 2019
20
0
KIZILELMA
:DDDDD server oluşturuken hata yapmış olabilirsin . Tekrardan oluşturup atmayı dene. Portlarını ip4 adreslerini kontrol etmeyi unutma. Ve kuzeninin bilgisayarında virüs programı smartscreen vb programlar varsa serverini siliyor olabilir buna dikkat et
hocam ipv4 adresimin son hanesi 3 tü 5 olmuş onu girip düzelttim bundan kaynaklı olabilirmi

afhacker

Yeni üye
28 Ağu 2019
20
0
KIZILELMA
büyük ihtimal ondan kaynaklıdır zaten
peki şimdi hocam nasıl tekrar bağlantı kuracağım

hocam onda tekrar bağlandım ama yeni trojenle tekrar shutdown -l yapınca gitti
tekrar bağlantıyı nasıl sağlarım

hocam rar olarak atınca şifreyi falan girdikten sonra olmadı gibi şeyler çıkıyormuş sarı üçgen sebebi nedir şifre doğru

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.