Darkcomet-Port-UPnP

10 Şub 2012
110
0

*Güvenlik duvarı kapatıldı ve gelen kurala port no eklendi
*Windows defender kapandı
*Modemin firewallı kapandı.
*Duckdns alındı.
*Modemdende port açıldı-TCP/UDP
*No-ipde hiç böyle sorun olmuyodu ah nerde o no-ip :D

-Bunları yapmama rağmen bağlantı alamıyorum sorun porttan sanırım çünkü portu tarattığımda kapalı gözüküyor.
-Birde bu UPNp kapalı sanırım bende ne işe yarar tabi bilmiyorum ondanda olabilir diye düşünüyorum.
-Eskilerden beri çok haşır neşirim ratlarla bir ara yine böyle birşey oluyodu ama başka bir internetteyken modemi sadece yeniden başlattığımda geliyodu bağlantı bazen gidiyodu yeniden başlatıyodum tekrardan.
-Bu yeni internette ise hiç gelmiyor sebebi sizce nedir başına gelipte çözen var mı zamanında?

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,197
7
Darkcometrat kullanan kişilerin hesaplarını kilitlediler benimde 100 kurbanım olduğu hesap gitti senide farketmiş olabilirler geçmiş olsun

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BlurZ

Üye
27 Mar 2016
162
0
27
İstanbul
eğer herşeyi yaptıysan
muhtemelen kullandığın internet superonline dır diğerlerindede farklı olcağını sanmıyorum arıyorsun müşteri hizmetlerini çünkü onlar tüm portları bloke ediyorlar senin açtığın bir güvenlik duvarı sayesinde yani sen hiçbir şekilde onlar açmadıkça güvenlik duvarını port açamıyorsun

umix94

Katılımcı Üye
1 Ağu 2009
366
0
14
root@world
eğer herşeyi yaptıysan
muhtemelen kullandığın internet superonline dır diğerlerindede farklı olcağını sanmıyorum arıyorsun müşteri hizmetlerini çünkü onlar tüm portları bloke ediyorlar senin açtığın bir güvenlik duvarı sayesinde yani sen hiçbir şekilde onlar açmadıkça güvenlik duvarını port açamıyorsun
Öyle birşey yok bende superonline kullanıyorum istediğim zaman istediğim portu açabiliyorum

Kardeşim sende dmz yi kendi ipne yönlendir birde güvenlik duvarını bazen kapattığını sanıyorsun ama olmuyor gelişmiş ayarlardan bakman gerekli onları bir kontrol et bakalım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.