DarkComet RaT Full İndir

MyDewiL

Yeni üye
24 Haz 2012
10
0
Arkadaslar takılan kişiler olursa [email protected] ekleyin halledebileceğim birsey ise yardımcı olurum .

Soruma Gelicek OLursak : Arkadasımın pcsine yolladım arkadas pcyi kapadı actı rattan sinyal kesildi hiçbir log gelmiyordu yardım edermisiniz ?

AshlynBrooke

Katılımcı Üye
6 Tem 2012
296
0
Paris
Arkadaslar takılan kişiler olursa [email protected] ekleyin halledebileceğim birsey ise yardımcı olurum .

Soruma Gelicek OLursak : Arkadasımın pcsine yolladım arkadas pcyi kapadı actı rattan sinyal kesildi hiçbir log gelmiyordu yardım edermisiniz ?

kardeşim araştırdım bırçok ınsanda var bu hata. fix sürümünü kullan dıyorlar ama bılmıyorum gıcık aldım bu rattan 3 gundur uğraşıyorum.

umut3601

Yeni üye
25 Tem 2012
15
0
İzmir
Eros sağolasın yaptım ama.File blinder bölümünde ek olarak çalışacak programı anlamadım ? onuda indircezmi yoksa öylesine mi ? ve bu virisü kurbanlara hangi yolda yedirebiliriz site açıp oraya koyabilirmiyiz?

ert9494

Yeni üye
31 Tem 2012
17
0
Kardesım ellerıne saglık herseyı cok guzel anlatmıssın da ben hala beceremedım bu no-ip ve port konusunu. ayarlıyorum ama calısmıyo port :S

musti1643

Yeni üye
30 Nis 2012
6
0
Yardıımm..

:confused::confused:
casper124.zapto.org was not successfully connected to port: 1604
bende kırmızı yazı geliyo yardımcı olurmusunuz...

OKAN85

Yeni üye
19 Eyl 2006
7
0
Ben modemden port açtım,hepsini yaptım servere tıkladım da çalıştı,gösterdi programda benim pc yi.No ipden aldığım adresle denedim pc de o çalışmadı başka pc ye yolladığımda çalışırmı acaba yoksa onunda çalışması gerekir mi?

iMember

Yeni üye
11 Ağu 2012
21
0
Ben modemden port açtım,hepsini yaptım servere tıkladım da çalıştı,gösterdi programda benim pc yi.No ipden aldığım adresle denedim pc de o çalışmadı başka pc ye yolladığımda çalışırmı acaba yoksa onunda çalışması gerekir mi?
Aynı sorun bendede var..

OKAN85

Yeni üye
19 Eyl 2006
7
0
Sorun mu olması gerekn mi bilemiyoruz,takip eden yok heralde forumu.Başkasına göndermeyi denedin mi arkadaş falan.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.