Darkcomet rat ? Hakkında

Mascoderc

Uzman üye
2 Eki 2017
1,485
0
Nasa
Merhaba arkadaşlar Darkcomet rat denedim video falan izledim maalesef yapamadım :D beceremedim bana yardımcı olabilecek birisi varmı twden falan ?

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592

SeNZeRo

Özel Üye
8 Eyl 2016
5,100
14
Métasploit aracını kullanarak port açmanıza bile gerek kalmadan direk kullanabilirsiniz. Msfvenom aracını araştırınız. İşinizi görecektir.

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,197
7
Valla kanka elinde sağlam crypter yoksa bence girme bu işlere ya da paran olucak crypter satın alıcan virüsü fudlucan :D

Eğer Amaç Eğlenmek Veya Rastgele İnsanlara Erişmekse Yani Bir Hedefin Yoksa (şu veya bu adamın bilgisayarı) demiyorsan Crypter'a Gerek Yok

Crypter Kullanmadan 250 300 Kurban Kasmışlığım Var Antivirüs Kullanmayan Büyük Bir Kesim Var :)

DoserC

Üye
13 Ara 2015
245
0
Bu İş İçin Bence Crypter a Gerek Yok Daha Çok Sosyal Mühendislik Önemli Diyelimki Bir Oyun Hilesi Yapacaksın İçine Gömeceksin Ratı Rarı da Şifreleyip Vereceksin Virüs Programları Şifreli Sıkıştırılmış Dosyaları Virüs Olarak Algılamıyor Ben Denedim 1 Saate 4 Kurban Kasmıştım

Emre160703

Kıdemli Üye
12 Haz 2016
2,101
0
Localhost
Eğer Amaç Eğlenmek Veya Rastgele İnsanlara Erişmekse Yani Bir Hedefin Yoksa (şu veya bu adamın bilgisayarı) demiyorsan Crypter'a Gerek Yok

Crypter Kullanmadan 250 300 Kurban Kasmışlığım Var Antivirüs Kullanmayan Büyük Bir Kesim Var :)

Bu İş İçin Bence Crypter a Gerek Yok Daha Çok Sosyal Mühendislik Önemli Diyelimki Bir Oyun Hilesi Yapacaksın İçine Gömeceksin Ratı Rarı da Şifreleyip Vereceksin Virüs Programları Şifreli Sıkıştırılmış Dosyaları Virüs Olarak Algılamıyor Ben Denedim 1 Saate 4 Kurban Kasmıştım

Beyler haklısınız da bu devirde ne biliyim trojanların varlığı artık bilinmeye başladı eğer hedefiniz küçük çocuk ise orası ayrı tabi :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.